Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Błona śluzowa kikuta żołądka z cechami zapalenia rumieniowo-wysiękowego


Gość Majka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panie Doktorze. Jestem po operacji gastric bypass w 2007r. i zwężeniu rozworu przełykowego w styczniu 2009r. Niestety moje dolegliwości w dalszym ciagu są duże. Gorycz, kwas w buzi, pieczenie i ból w klatce i nadbrzuszu, odbijania, wzdęcia, kaszel suchy, mam odruchy wymiotne. Wszystkie te dolegliwości uprzykrzyły mi już życie. Dziś wykonałam gastroskopię i mam gorącą prośbę o pańskie odniesienie się do jej wyniku. Bez premedykacji endoskop wprowadzono poza zespolenie żołądkowo-jekitowe. Przełyk zmieniony zapalnie nad wpustem zpojedyńczą nadżerk. łona śluzowa kikuta żołądka z cechami zapalenia rumieniowo-wysiękowego o znacznym stopniu nasilenia. Zespolenie żołądkowo-jelitowe ciasne, przepuszcza endoskop. Mam brać 1 raz dziennie controloc w dawce po 40mg ale ja cały czas tak się leczę i nie ma poprawy. Czy na ten rodzaj choroby już nie ma żadnego ratunku. Gorąco pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie Doktorze. Przykro mi, że nie chce Pan odpowiedzieć na mój post. Dwa razy otrzymywałam od Pana wiadomosci za które bardzo dziękuję ale teraz nie wiem co się stało, ze właśnie ja nie mam odpowiedzi. Bardzo mi na nich zależy. Gorąco pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×