Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czy istnieje znieczulenie podczas rocinania torbieli włosowatej?


Gość Wiola

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ... moja przygoda z torbiela włosowata zaczęła się już rok temu ale za pierwszym razem gdy się pojawiła wystarczyły tylko antybiotyki aby rozgonić stan zapalny i miałam spokój aż do tego roku ....W styczniu chirurg nacinał mi torbiel aby pozbyć sie ropy i założył saczek Faktycznie po nacieciu mój ból ustał i było mi lepiej ale sam zabieg rozcinania był dla mnie bardzo bolesny do tego stopnia że kiedy zeszłam ze stołu to prawie zemdlałam . Dodam że rocinanie odbywało się bez znieczulenia tylko pani pielęgniarka zmroziła mi to miejsce . Jakiś tydzień temu znowu pojawiło sie bolesne zgrubienie ale rozciecia bardzo sie boje i dlatego biore antybiotyki . Dzisiaj już mija 4 dzień ale nie widze poprawy i dlatego nie wiem co mam robić ....Proszę o szybka rade czy lekarz może mi dać jakieś mocniejsze znieczulenie abym nie czuła tego jak mi rozcina ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem usuwana torbiel wlosowa znieczulenie polegalo na zastrzyku w kregoslup po ktorym nie czuje sie ciala od pasa w dol,zabieg trwal 40 minut, znieczulenie dziala przez pare godzin,nie obawiajcie sie tego zabiegu jestem zadowolony ze juz nie bede musial męczyc sie z tym strasznym bulem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×