Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Blizna na żołędziu z powikłań po stulejce


Gość pan-blizna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pan-blizna

Witam. Mam problem i prosze o rade. Mam na żołędziu dość dużą blizne ok 2 cm z powodu powiklan po stulejce. Mam ja odkad mialem usunieta po raz 2 stulejke i wiem ze musieli w tym miejscu scinac napletek przyrosniety do żołędzia. Bardzo nieestetycznie to wyglada gdyz mój żołądź jest jasnego koloru a ta blizna sino żółtego i nie moge sie z tym pogodzic, pomalu dopada mnie depresja. Dodam ze smarowalem róznymi masciami i takimi na blizny i innymi i nic. Chciałbym sie poradzić czy istnieje jakis laserowy zabieg żeby usunać taka blizne na żołędziu i czy wogule coś takiego można zrobić w takim miejscu jak żołądź. Bardzo będe wdzięczny jeśli ktoś się wypowie na ten temat, może jakiś dermatolog *-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

W zasadzie najlepiej kierować się do chirurga plastyka, ciężko mi powiedzieć co da się zrobić i czy cokolwiek da się zrobić, ponieważ musi ocenić to już chirurg plastyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość proszący o odpo

A czy podczas operacji stulejki jeśli mam małe blizny na napletku po samodzielnym ściąganiu go z żołędzia w celu wyćwiczenia, to czy te blizny mogą zostać usunięte poprzez odcięcie tego kawałka skóry np.? I czy jak operuje się stulejkę to odcina się tez ten koniec napletka który łączy się z wędzidełkiem (powiedziałbym ten taki czubek, który widać w stanie spoczynku? Bardzo proszę o odpowiedź i doradzenie czy warto taki zabieg robić w zwykłym szpitalu w Siedlcach czy lepiej raczej w prywatnej płatnej klinice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×