Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zgrubienia jakby żylaki na penisie


Gość lucki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj w okolicy napletka od wewnetrznej strony pojawila mi sie opuchlizna, ktora w znacznym stopni znieksztalcila penisa. dzisiaj zaobserwowalem, ze opuchlizna zeszla jednak na skorze (od wewnetrznej strony napletka (oczywiscie wyczuwane rowniez od zewnatrz) pojawilo mi sie kilka zgrubien o roznym ksztalcie rowniez wzdluzne... jakby dziwne zylaki , tylko bezbarwne. dodam, ze nie bola, nie swedza. nie mam klopotow z oddawaniem moczu itp. dodam takze ze od wczoraj pobolewa mnie na na podstwie penisa jakby jakies sciegno czy cos takiego ktore idzie wzdluz penisa. czy ktos moze spotkal sie z czyms podobnym? co to moze byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak jakies 4 dni temu bylem przeziebiony i nie czulem sie najlepiej, wiec moze to cos od tego... mialem jakies zaczerwienienie i lekka opuchlizne na lonie... ale skad te dziwne *zylaki* pod napletkiem dziekuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 3 dniach od wyleczenia grypy mam taki sam objaw. Pojawił się on następnego dnia gdy przechłodziłem organizm po gorącej kąpieli. Rano dostałem gorączki i zauważyłem że napletek spóchł mi dookoła żołędzia jak gruba obrączka. W pachwinach ostry ból po dotknięciu ich a u podstawy członka bolące zgrubienie ciągnące się wzdłuż aż do połowy. Zacząłem stosować maść Tribiotyk i po dwóch dniach zanikają bóle w pachwinach i nie mam wyczuwalnego wzdłużnego zgrubienia. Natomiast pozostała boląca gruba obrączka uniemożliwiająca naciągnięcie napletka.Jeszcze lekko boli u nasady członka jak nacisnę palcem w głąb ciała.I nie wiem teraz czy dalej stosować tą maść czy zmienić na żel przeciwuczulenioy lub grzybiczny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam chyba podobny problem, od podstawy gdzies do polowy prącia takie zbrubienie jakby żyła czy coś, Mam tylko pytanie czy nie macie probłemu ze wzwodem bo ja od czasu pjawieniea sę tego praktycznie niemam wzwodu a jak już jest to niepełny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zakłopotany

podłączam się do tematu mam podobny problem. U mnie wygląda to podobnie do tego co jest wskazane na zdjęciach z wikipedii (lewa część zdjęcia siny obszar na żyle) czy to coś poważnego? http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Pearly-penile-papules-glans.jpg&filetimestamp=20051019005909

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam sorka za błędy.... tak to jest choroba mondora czyli zapalenie żył .... byłem dziś z tym u lekaża (urologa) przyczyna za częste stosunki a bardziej prawdopodobne to za dłuugi *zwód* tyle że mnie to sie stało w nocy bo całą noc śniły mi sie *stosunkowo dobre sny* a tu trzeba teraz płacić (obwiniam żone któRA mnie opuściła na 2 tyg. i takie snu zboczone miałem lepiej leczyć bo po paru dniach to zaczyna bolećć i co najważniejsze to nie wolno sie podniecać 1-2 tyg brak stosunków!!! powodzenia bo nie wiem jak to wytrzymam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do prośby. Jak poradzić sobie z chorobą mondora ? Czy ktoś kto przez to przechodził lub przechodzi mógłby proszę napisać zasady leczenia ? To bardzo ważne - Dzięki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postępowanie lecznicze różni się w zależności od stopnia nasilenia zmian, od obserwacji po podskórne wycięcie zmienionej żyły. Postacie ostre, z gorączką i nasilonymi zmianami zapalnymi wymagają podawania antybiotyków i antykoagulan- tów. W postaciach podostrych należy ograniczyć się do niesterydowych środków przeciwzapalnych oraz miejscowego stosowania kremów z heparyną lub hirudyną. W każdej sytuacji należy zalecać choremu powstrzymywanie się od odbywania stosunków płciowych, nawet do kilku tygodni po ustąpieniu dolegliwości (10). Obserwowano bowiem nawrót choroby po zbyt wczesnym ich podjęciu. Istnieje zgodna opinia, że przebycie choroby Mondora nie upośledza wydolności seksualnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do tematu.Czy ktos przechodził tą chorobę i jak to wyglada w praktyce bo teorię już ktoś opisał.Jakie srodki (leki)stosowaliście,po jakim czasie choroba ustąpiła?Czy sa nawroty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dewalker

W moim przypadku podczas stosunku coś poczułem że jest nie tak ale byłem za mocno wciągnięty w role żeby przerwać i po wszystkim zauważyłem zmiany pod napletkiem jakby żyła wyskoczyła bezbarwna w poprzek i teraz drapie się w beret co to do licha jest..?! Czy ktoś miał coś podobnego i jak to leczył..???!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam podobnie podczas stosunku zobaczyłem pod napletkiem penisa zgrubienie jakby powiększona żyłę. Nie mam problemów ze wzwodem ale nie podoba mi się to. wiecie może co to jest i jak się leczyć?? ktoś tu pisał że jest to choroba mondora... najpierw chciałbym się coś tutaj dowiedzieć zanim wybiorę się do lekarza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno pomaga aspiryna 2 razy dziennie i i masc loton 1000 3x dziennie i ograniczyc sex i masturbacje na okres az wyleczysz nawet pare tygodni po wyleczeniu gdyz czesto wraca. wlasnie staram sie tego pozbyc. nie watro konsultowac sie z lekarzem gdyz nie sa pomocni gdyz brak im wiedzy i nie umia sie przyznac i mowia ze to normalne.Znalazlem taki przepis na innym forum jakis gostek wpadł na dobrego lekarza z wiedza sam go probuje.pozdro.pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ŁukaszS

Witam.Moze ktos z was da mi jakąs rade *skóra od nasady penisa po prawej stronie robi sie czerwona w dalszej fazie robi sie pod nia (skórą)jakby naciek z chłonki oczywiscie jest to bolace.Przy tym wszystkim dochodzi jeszcze ból węzłów chłonnych w pachwinie lewej,w sumie to od tego bólu węzłów zawsze sie zaczyna,jesli chodzi o wyniki z krwi oczywiscie wszystko ok.nawet podczas tej infekcji nic nie jest podwyższone.Byłem juz u dermatologa,urologa a ostatnio u wenerologa i co? I NIC!!! Albo odsyłaja jeden do drugiego albo mówia ze uczulenie zero zainteresowania i odrobiny checi wyjasnienia o co kaman?Cala sprawa trwa juz okolo 1,5 roku nawroty mam co jakies 1,5-2miesiecy.Jedyne co mi pomaga to moja własna kuracja Uwaga*Fervex + przez 4 dni smarowanie elosomem.Ale ile mozna?moze ktos mial cos podobnego i sie wykurował dajcie znac.Z góry dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.W trakcie stosunku oralnego z dziewczyną i masturbacji poczułem jak by duże pieczenie(optarcie) po czym penis zaczął w szybkim tępie puchnąć i sinieć,teraz podchodzi już nawet pod kolor czarny i zajmuje coraz większy obszar*/ Co robić?? dołączam 2 zdjęcia.Proszę o szybką radę.Pozdrawiam :) http://imageshack.us/photo/my-images/16/nqs2.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/94/hxwp.jpg/ Na zdjęciach jeszcze nie wygląda tak źle*/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zenobiusz

Żylaki na penisie / prąciu, czy to możliwe? Pojawiły się żyły pod żołędziem, ciemne, fioletowe, zaczynają kłóć podczas wzwodu. Przez to traci człowiek na seks. Gdy już jest po wszystkim, zauważyłem tez pierścienie-kolejny problem. Człowiek kilka razy przesadzil z seksem i chyba nadwyrężony zostal penis. Bylem u lekarza i u urologa. Urolog nic nie powiedzial i nie pomógł, za to rodzinny przypisal tabletki i maść. Problem jest, choc dolegliwości sie zmniejszyly-klucie. Kurde nie podoba mi sie to. Moze przerwa z seksem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×