Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czy z moim penisem jest wszystko w porządku?


Gość chris21

Rekomendowane odpowiedzi

Czy tak powinien wyglądać prawidłowy penis? Mam 17 lat i nigdy nie ściągałem napletka, ostatnią zacząłem bardzo dbać o higienę w tamtym miejscu. Boję się, że mam stulejkę, ale codziennie w ciepłej wodzie go *rozciągam*. Muszę przyznać, że z każdym dniem jest coraz lepiej. Kiedy nie stoi to schodzi, ale nie ściągam go jeszcze do końca, bo troszkę się jeszcze boję. Tak samo, gdy stoi, ale nie do końca (tak około 3/4 powiedzmy.) Dodaję jedno zdjęcie. Czy jest możliwe, że moje wędzidełko jest zbyt krótkie? Na zdjęciu penis nie jest w trakcie stania, a cewka jest zaczerwieniona ponieważ trochę przeziębiłem sobie pęcherz i co 5 minut chodzę do toalety. Zdjęcie: http://imgur.com/a/2v7rv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż jestem od ciebie ho!ho! grubo starszy, ale pamiętam jeszcze jakie emocje budziły kiedyś *problemy*, jakie ty masz dzisiaj. Myślałem, że w obecnych czasach szkoły będą na tyle przygotowywały młodych ludzi, że takich wątpliwości już nie będą mieli. A tu guzik - ani szkoła nie uczy prawidłowych zachowań związanych z płcią, ani też nikt przez miesiąc nie zdecydował się na odpowiedż. Zatem przyjmij proste rady od e mnie: Przygotuj sobie kawałek tekturki, która będzie służyła za miarkę, oraz trochę oliwki dla dzieci, która będzie służyła jako nawilżacz. Przy stojącym członku ściągnij skórkę napletka z żołędzi na ile się da i na tekturce przystawionej od czubka zaznacz pisakiem stan początkowy. następnie staraj się podciągnąć napletek wyżej,gdzieś o 1-2 mm i zaznacz to. Codziennie powtarzaj tę czynność i zaznaczaj efekty na miarce. Jeśli uda się tobie ściągać skórkę bez szczególnego bólu, to po kilku - kilkunastu dniach ściągniesz ją całkowicie. Nie staraj się naciągać dużo, lecz po troszku i systematycznie. Jeśli skórki nie da się rozciągnąć, to raczej masz stulejkę i bez pomocy chirurga nie obędzie się - ale nie przejmuj się, w skali świata ogromna ilość mężczyzn jest obrzezana, co ma bardzo dobry wpływ na higienę i zapobieganie niebezpiecznym chorobom jak AIDS czy rak szyjki macicy. Natomiast jeśli wreszcie skórkę ściągniesz, możesz mieć na początku trudności z naciągnięciem jej na powrót. Wówczas doprowadż się do orgazmu by członek zwiotczał, po czym po umyciu nasmaruj żołądż oliwką, chwyć członka jedną ręką pod żołędzią i staraj się ciągnąc skórę od siebie, natomiast kciukiem drugiej ręki wciskaj żołądż do siebie. Po pewnym czasie wszystko będzie chodziło w obie strony bez zahamowań. Kiedy już napletek będzie całkowicie dawał się ściągać, czyń to często, a co najmniej 3 razy dziennie i myj dokładnie, najlepiej szarym mydłem, usuwając biały, serkowaty nalot zwany mastką, gdyż substancja ta nie tylko wydziela niemiły zapach, ale roi się w niej od różnych drobnoustrojów - bakterii i wirusów. Pamiętaj! nie zbliżaj się do kobiety bez dokładnego umycia tego swojego amorka! Daj znać jak poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×