Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Silny brzuch w jelitach


Gość Zakłopotany

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zakłopotany

Witam. Jestem Adam, mam 27 lat. Piszę ponieważ mam problem. Od kilku dni (aktualnie ósmy dzień) mam ostry ból brzucha, którego nie potrafię zdiagnozować. Ale może zacznę od początku. Od początku roku wziąłem się za siebie tzn. lekka dieta i siłownia. Aktualnie mój jadłospis wygląda następująco: Śniadanie: twaróg (100g), kromka ciemnego żytniego chleba, 2 Śniadanie: 2 jajka gotowane 3 Śniadanie: 2 kanapki ciemnego chleba z wędliną drobiową, marchew surowa, pół grejfruta Obiad: Kurczak gotowany, ryż ciemny lub kasza kuskus, warzywa (brokuły, pomidory,kalafior - zależy na co mam ochotę), pół grejfruta Posiłek przed siłownią: 100g tuńczyka, Po siłowni: Shake: banan, kiwi, 20g siemia lnianego, 20g orzechów włoskich, 100ml mleka Dodatkowo od około 2 miesięcy przed siłownią zażywam kreatynę (5g), po siłowni natomiast kreatyna(5g)+BCAA W ciągu dnia do tego wypijam około 3 litrów wody. Wszystko było pięknie przez dłuższy czas jednak od kilku dni dolega mi bardzo ostry ból brzucha, który uniemożliwia mi normalne funkcjonowanie. Odstawiłem już cytrusy,ciemne pieczywo, ale ból nie ustępuje. Może Pan wie co może mi dolegać? Czy może to być wywołane dietą? Czy jeszcze coś odstawić, zamienić w odżywianiu? Dodam, że udało mi się zrzucić w przeciągu 5 miesięcy 18 kilogramów. Czy to może mieć wpływ na mój stan zdrowia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×