Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Usunięcie jądra oraz wstawienie protezy


Gość Prodriver

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Prodriver

Mój brat ma 14 lat.Bardzo martwię się że nie da sobie rady psychicznie z życiem bez jądra.Gdybym ja był na jego miejscu to bardzo ciężko byłoby mi się pogodzić ze świadomością że nie mam jakiejś części ciała.Ok. pół roku temu przeszedł operację usunięcia jądra z powodu skrętu.Podobno miał jeszcze tzw.torbiela.Lekarze mówią że należy czekać 2 LATA od zabiegu usunięcia jądra aby wstawić protezę.Czy naprawdę należy czekać aż 2 lata? Gdzie,kiedy,w jakiej klinice (cena nie gra roli) lub szpitalu należałoby przeprowadzić operację aby nie było ryzyka zrośnięcia moszny skutkującej późniejszymi problemami z umieszczeniem jądra odpowiedniej wielkości w worku mosznowym,jakiego rodzaju oraz jakiej firmy powinna być proteza? Będę bardzo wdzięczny za cenne odpowiedzi,opinie doświadczenia i porady dotyczące pytań powyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

należy odczekać sporo czasu może nawet około tych 2 l at operacja nie j est refundowana protezy też nie jedno sztuczne jądro to koszt około 6 tyś zł razem z operacją i chłopie co to jest brak jednego mnie przez raka wykastrowali i nie płącze z tego powodu :P a utrata jednego jądra nic nie oznacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×