Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Powiększony węzeł chłonny, szum uszny po urazie głowy.


Gość Bartek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dwa tygodnie temu uległem wypadkowi, a mianowicie uderzyłem bardzo mocno czołem (łuk brwiowy) w rurę, w wyniku czego założono mi szwy. Przez około tydzień czułem się oszołomiony (wg lekarza nie miałem wstrząsu mózgu), jednak to już przeszło, ale pojawił się nowy problem. Od około tygodnia zaczęło mi szumieć w prawym uchu - nie wiedziałem o co chodzi, aż po kilku dniach metodą *na macanego* wyczułem powiększony węzeł chłonny za uchem na szyi. Szumy są zapewne spowodowane uciskiem węzła na żyłę, czy coś w tym stylu. Musze jeszcze nadmienić, że jestem uzależniony od ćwiczeń fizycznych i po około 3, 4 dniach od uderzenia, robiłem sobie po kilka powtórzeń pojedynczych ćwiczeń na drążku (żeby się nie zastać), przy których napina się szyja i możliwe, że owy powiększony węzeł jest wynikiem tych ćwiczeń, które po prostu zacząłem robić zbyt wcześnie. Prosiłbym o przeanalizowanie mojej sytuacji i odpowiedź na pytanie, dlaczego ten węzeł się powiększył i czy mam się bać :) Nie ukrywam, że bardzo mnie to frustruje i teraz już od dwóch dni zaprzestałem jakichkolwiek ćwiczeń fizycznych. Z góry dziękuję, Bartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×