Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Za krótkie wędzidełko, za szybki


Gość Kuba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 16 lat. Mój problem polega na za krótkim wędzidełku. Do się zsunąć ale przy dalszym ciągnięciu boli a wędzidełko ciągnie za zołądź.W pełnym zwodzie potrafi się zablokować za żołędzią i muszę pomóc ręką. Wydaje mi się ze po odciągnięciu pierścień czyli skóra wydaje mi się zbyt *ciasna* Penis jest lekko zakrzywiony w dół. Żołądź jest podrażniona i mocno czerwona nawet gdy nie jest w pełnym zwodzie. Do tego jedno jądro jest większe od drugiego moim zdaniem za bardzo. Miałem lekkie problemy z przepukliną dlatego zaprzestałem ćwiczeń ale przerwa nic nie dała i przy większym wysiłku problem wracał. Czy za krótkie wędzidełko ma wpływ na zakrzywienie? Czy to wszystko może mieć wpływ na długość stosunku? Z partnerką staram się rozwiązać ten problem od dłuższego czasu. Bywały momenty że dochodziło do orgazmu przy penetracji. Czasami jest lepiej i wytrzymuje więcej czasu. Przy masturbacji dochodzi do wytrysku po paru minutach, w każdym razie szybko, a gdy partnerka wykonuje takie czynności jest owiele lepiej i wytrzymuję parędziesiąt minut. Czy jeżeli opowiem o tym uralogowi może przepisać na to leki? Albo czy branie leków np. Climax control nie będzie miało jakiś skutków ubocznych? Proszę o jakieś rady. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×