Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Stulejka - kiepska robota


Gość BadJob

Rekomendowane odpowiedzi

Od daty wykonania zabiegu minęły już 3 miesiące, a moje przyrodzenie dalej mnie boli przy dotyku. Gdy rozwijam pozostałe pół napletka to boli najbardziej, i kiepsko to wygląda. Wręcz odrażająco. Wędzidełko jest za krótkie, i chamsko odstaje kawałek, który często zahacza mi o majtki i boli. Do tego jeszcze smieszny kawałek skóry naprzeciwko wędzidełka powinien być zszyty ( bo były tam szwy), a teraz odstaje i jest bardzo czuły na dotyk. Podczas samego zabiegu słyszałem komentarz *co on taki mały*. Zaznaczam ze nie był on w zwodzie, tylko w spoczynku, i chyba drogie Panie nie wzięły tego pod uwagę i zrobiły maniane, przez którą mam uraz i celibat od tamtego czasu. Byłem na kontroli 2 razy, a lekarz który mnie oglądał kazał przyjść ostatni raz w lutym. Myślę że czeka mnie drugi zabieg, lecz myślę że zrobi on z mojego przyrodzenia jeszcze brzydszego potwora. Proszę o porady, pomoc, wskazówki... i czy mogę się ubiegać o jakieś odszkodowanie z tego powodu. Zabieg został przeprowadzony w szpitalu publicznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzcie się. Czy mam znów ryzykować zabiegem w szpitalu publicznym ? Boje się strasznie że znów coś zepsują. Z drugiej strony to mnie nie stać żeby zrobić to prywatnie. Pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×