Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból podczas ściągania napletka w czasie wzwodu


Gość Lolek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 19 lat i gdy ściągam napletek w czasie wzwodu czuję ból i nie mogę go ściągnąć do końca dochodzi do jakiegoś miejsca i dalej nie chcę iść a w spoczynku mogę go ściągnąć bez problemu i gdy go ściągnę w spoczynku potem dojdzie do wzwodu to jak ruszę penisem jest bardzo mocny ból. Dodam że penis kieruje się ku górze w wzwodzie i najniżej mogę go skierować do połowy potem jest opór i ból czy to normalne? Wstydzę się pogadać o tym z rodzicami co powinienem zrobić? czy jest to stulejka czy może coś z wędzidełkiem? Mam dziewczynę i chciałbym współżyć z nią ale nie wiem czy bez ściągnięcia napletka jest to możliwe bez bólu.. Jeśli się okaże że to stulejka lub coś innego ile trzeba czekać na zabieg i czy muszę mieć skierowanie od lekarza rodzinnego do urologa żeby to wszystko było bezpłatnie? Bardzo proszę odpowiedź na pytania bo nie wiem co mam robić */ Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

penis kieruje się ku górze w wzwodzie i najniżej mogę go skierować do połowy potem jest opór i ból czy to normalne? - Tak, to napięcie mięśni. Normalność. Wstydzę się pogadać o tym z rodzicami co powinienem zrobić? - Masz Pan 19 lat, więc może Pan sam decydować o swoim leczeniu. czy jest to stulejka czy może coś z wędzidełkiem? - To zapewne zbyt wąski pierścień napletka. Taki stan może wymagać leczenia zabiegowego. Jeśli się okaże że to stulejka lub coś innego ile trzeba czekać na zabieg i czy muszę mieć skierowanie od lekarza rodzinnego do urologa żeby to wszystko było bezpłatnie? - Trzeba z problemem udać się do lekarza rodzinnego. Ten da zapewne skierowanie do urologa. Urolog zadecyduje po bezpośrednim badaniu o dalszym sposobie postępowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×