Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Biegunka ze śluzem, bulgotanie w brzuchu i ból przy kości biodrowej


Gość Patrycja-W

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Patrycja-W

Dzień dobry . Mam bardzo duży problem już od dosyć długiego czasu i nie potrafie sobie z tym poradzić Byłam u lekarza rodzinnego który skierował mnie na gastroskopie miałam przepisane probiotyki ale nic nie pomogło wiec odstawiłam. Bylam również u psychologa i dostałam leki uspokajajace bo myśleli ze to stres lecz rowniez nie pomoglo Chodze teraz do alergologa lecz nic nie wykrywa , żadnego uczulenia Mam codzienne mocne rozwolnienie , codziennie biore tabletki na rozwolnienie , ciągle jeździ mi w brzuchu , odbija mi się strasznie nawet gdy nic nie jadlam . Często gdy wstaje to bardzo mocno kręci mi się w głowie i prawie mdleje lecz po chwili to się uspokaja Jest mi bardzo często niedobrze. Mam często bóle brzucha i rzoładka i w dole brzucha po lewej stronie Mam 20 lat i dzieje sie to od ponad dwoch lat czasem mocniej czasem mniej czasami aby gdzies sie wybrac nie jem nic oprucz suchej bulki poniewaz wtedy czuje sie lepiej Błagam o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja męczyłam się przez 10lat lat dopóki nie trafiłam do dobrego gastroentrologa,,,mam zespół jelita drażliwego .Bolał mnie własnie po lewej stronie , zaparcia , biegunki , bulgotanie itd,,,Przeszłam przez gin, urologa , chcieli mi wycinać wyrostek.Zmiana diety i odpowiednie leki np,debridat ,błonnik, które działają bezpośrednio na jelita przyniosły wielka ulgę....diagnostyka obejmowała natomiast kolonoskopie , pasaż jelit i eleminacja nietolerancjii glutenu.Szukaj dobrego lekarza !Jeśli jesteś z Krk mogę Ci podesłać namiary na moją pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×