Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zaparcia, krew przy wypróżnianiu się po usunięciu hemoroidów


Gość Krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysztof

Witam mialek kilkakrotnie usowane hemeroidy przez tego samego chirurga , to bardzo dobry lekarz , zgodzilem sie na metode Barona gumkowanie , po zabiegu ok 3 lata czulem sie doskonale , pojechalem do niego na kontrole i okazalo sie ze mam jeszcze jakis maly zylak chyba stary do usuniecia , zrobil to na moja prosbe , po roku zdarza mi sie krwawienie ale tylko jeden raz na 3-4 miesiace przy jednokrotnym wyproznieniu , nastepnego dnia jest ok i tak przez kolejne 3-4 miesiace , nic mnie nie boli , po wypruznieniu czuje przy czyszczeniu odbytu jakby pogrobienie jak by zylak byl blisko jak kiedys to dziwne , mam problemy z wypruznianiem duze i w zasadzie codzienne zaparcia , dbam o siebie uwarzam na to co jem mimo wszystko te aparcia mnie niepokoja bo to moze byc przyczyna nawrotu choroby , boje sie zr kanal sie zmniejsza bo problem narasta . Co powinienem zrobic boje sie operacji mieszkam w UK na stale tu mam ubezpieczenia przy powiklaniach musial bym w Polsce placic za wszystko prywatnie , prosze o rade .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

Ale chyba Pan sobie zdaje sprawę z tego, że nie wydam konkretnej opinii w sprawie Pana aktualnego stanu odbytu, odbytnicy bez bezpośredniego badania. Radzę w tej sprawie najlepiej skonsultować się ponownie z chirurgiem, który Pan już leczył. Czy jest możliwość leczenia jeszcze zachowawczego czy operacyjnego o tym on musi zadecydować bezpośrednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×