Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nad- czy niedoczynność tarczycy?


Gość bartosz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie,od paru lat , codziennie wieczorem przed kolacja , musze jesdzic na rowerku stacjonarnym ubrany w 5 par dresów, musze sie w ten sposob zmeczyc i wypocic porzadnie,jesli tego nie zronie to nie zasne , nie zjem, i jestem bardzo nerwowy i goraco mi , i mam ochote sie zabic tak cierpie, teraz pytanie czy to uzaleznienie psychiczne czy podswiadoma potzreba oczyszczenia sie z toksyn i nadmiaru energi? dodam ze nie czuje duzego zmeczenia mimo ze pedaju ostro najszybciej przez rowne 3 godziny na czczo zawsze, a kolacja to moj jedyny posilek, po rowerku obowiazkowo lodowaty pryszcznic i streeching dopiero wtedy moge usiac do kolacji i isc spac z pelnym brzuchem , inaczej sa tortury jesli tego cyklu nie zrobie,oprocz tego w dzien jestem caly czas pobudzony i nadaktywny,co mi dolega? dodam ze jesli we dzien przed rowerkiem cos zjem to plone doslownie, ale cisnienie mam niskie, prosze ocencie to tylko po objawach bo badania mam w normie dodatkowo mam w zoladku mnostwo zołci i kwasu, i skurcze jelit lub atoniczne jelita moja skora jest sucha ale goraca i zatrzymuje duzo wody pod skora,lęk niepokoj, pobudzenie towarzysza mi caly czas,,nie czuje zmeczenia ,brak apetytu,zaleganie mas kalowych w jelicie jak na RTG wyszlo,a lekarze maja to gdzies wysylajac do psychiatry,ja uparcie twierdze ze to cos z tarczyca tylko sam nie wiem czy nad czy niedoczynnosc,blagam expertow ,ocencie ten stan po samych objawach,prosze. dodam ze bedac sportowcem od lat moge inaczej przechodzic te zaburzenia tarczycy niz wy mam tak goraca skore ze mam az dreszcze jesli intensywnie nie pojezdze na rowerku. o dziwo im sie cieplej ubiore tym mi zimniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Po samych objawach nie da się rozpoznać nad- czy niedoczynności tarczycy. Trzeba wykonać badanie TSH, fT3, fT4 i dopiero wtedy zebrać wszystkie informacje razem i ustalić ostatecznie wynik. Być może objawy, które zostały opisane powinny zostać skonsultowane również z neurologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×