Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bolesne pod żebrem na plecach


Gość elza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od rana boli mnie prawa, dolna czesc grzbietu. Gdy probowalam ja rozmasowac, wyczulam ok. dwucentymentrowe, bolesne zgrubienie tuz pod ostatnim zebrem, ktore promieniuje w dol, w okolice nerek. Nie wiem, czy to ma jakis znaczenie, ale ok. 4 miesiace temu mialam domniemany polpasiec (nie bylo wykwintow skornych, wiec nie mam zadnej pewnosci, czy moj lekarz nie pomylil sie w diagnozie...). Ta niepewnosc spowodowala u mnie skurcze watroby, zoladka, niekontrolowany niepokoj, a nawet ataki paniki. Ten permanentny stres trwa do dzis. Robilam rezonans magnetyczny czaszki, USG prawej strony jamy brzusznej i skory brzucha oraz przeswietlenie srodpiersia, ale nie wykazaly one zadnych zmian. Wciaz odczuwam wrazliwosc, czasem pieczenie skory po prawej stronie brzucha, od pepka az po zebra, choc jest ono coraz lzejsze. Czuje oslabienie miesni w konczynach, najczesciej po prawej stronie, czasem dolegliwosci stawow (nadgarstek, dlonie, prawa stopa). Ostatnio schudlam ponad 22 kg dzieki diecie pod kontrola lekarza. Coraz czesciej boli mnie kregoslup. Mam powazna skolioze, ale do tej pory dolegliwosci grzbietu byly nieco inne. Dodam, ze mam 34 lata. Nie uprawiam sporu. Co to moze byc za zgrubienie? Czy to mozliwe, ze to tylko zla pozycja w czasie snu? Prosze o szybka odpowiedz! Z gory dziekuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×