Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból kręgosłupa przy dehydratacji i przepuklinie krążków międzykręgowych


Gość AGNIESZKA

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry! Na poziomie L5S1 dehydratacja krazka m-k centralno prawoboczna przepuklina krazka m-k ogranicza swiatlo zachylku kanalu kregowego.Poczatkowe zmiany zwyrodnieniowe na szczycie skolizy pod postacia osteofitow na przednich i bocznych krawedziach trzonu. Po tych wynikach przeszlam dwu tygodniowa rehabilitacje(cwiczenia lasery prady) bylo troche lepiej ale bol wrocil mimo cwiczen.Oto opis kolejnego rezonansu magnetycznego: Rdzen kregowy w badanym zakresie bez zmian ogniskowych obnizenie wysokosci i sygnalu krazka m-k L5 S1.Na poziomie L5 S1 centralna przepuklina krazka m-k zweza zachylki kanalu kregowego rdzen bez ognisk. Bardzo prosze o pomoc bole sa caly czas do tego dretwienia lewej nogi iskurcze w podbrzuszu. Od poltora miesiac biore naproxen co- codamol i tramal co dalej robic?PROSZE O POMOC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosze o pana diagnoze zaczely sie bole sciegna ahillesa i ciagnacy bol w prawej pachwinie bol w pachwinie pojawia sie coraz czesciej.Nie mam juz sil dochodzi depresja nie wiem jak zyc czekam na wizyte u neurochirurga ale mieszkam w anglii i termin do 12tygodni a minal dopiero tydzien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bym chciała ci pomóc.Ja walczę ze swoimi bólami od stycznia 2011. Doszło do tego że nie mogłam stać,ani przejść odległości 20m. Ból odpuszczał gdy nachylałam się do przodu.Leczyłam się u neurologa żadne leki nie pomagały.Potem prywatne rehabilitacje i zero poprawy było jeszcze gorzej .Udałam się do ortopedy dopiero on mi pomógł, przepisał mi milgamma 100,Rantudil Forte,i zastrzyki Movalis. 10szt.Po 5 zaczęłam powoli chodzić.Teraz jestem na etapie rezonansu zrobiłam badania i czekam na wizytę u neurochirurga.Bardzo się boje co mi powie.życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×