Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pieczenie podczas oddawania moczu po masturbacji


Gość Daniel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój problem polega na tym, ze jakiś tydzień temu zacząłem mieć objawy zapalenia pęcherza, nastąpiło to masturbacji. Dodam ze robię od od lat regularnie i jedynie pierwszy mocz po masturbacji był pieczący. Byłem u lekarza rodzinnego, przepisal mi antybiotyk cipronex i po paru dawkach przeszlo. jutro mam zrobic wyniki moczu (po antybiotyku, na wizycie dostalem skierowanie do laboratorium). Podczas brania aktybiotyku kilka razy ie masturbowalem, pozniej pomeczylem sie kilka minut wysikalem i do dzis bylo ok. Dzis tez to zrobilem 2 razy.. wysikalem sie, pieklo.. i teraz boli nie zoladz, dokladniej kluje.. mam uczucie ciaglego parcia na pecherz.. Moje pytanie brzmi - Co to moze byc ? Prosze o szybka odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś się na czas leczenia wstrzymać z jakąkolwiek aktywnością seksualną. Inaczej leczenie może nie przynieść skutku i pewnie tak się stało w Twoim przypadku. Mozesz spróbować łykac Prouro, pić wodę z cytryną i często oddawać mocz, ale może być tak, że znów będziesz musiał łykac leki. Albo poczekaj i zrób posiew z antybiogramem - wtedy będzie wiadomo konkretnie jakie bakterie wywołują to zapalenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×