Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zabieg pomniejszenia moszny


Gość Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, czy jest możliwy zabieg pomniejszenia moszny u 19-20 latka, którego moszna jest duża i gdy jest rozkurczona, jądra zwisają poniżej penisa? W dodatku przy dużej mosznie trudno jest mi utrzymać niską temperaturę jąder i jest ona rozkurczona prawie cały czas, co powoduje duży dyskomfort podczas siedzenia, chodzenia, uprawiania sportów. Czy to, że trenuję dłużej na siłowni i jakiś czas brałem odżywki może mieć wpływ na powiększenie moszny? I jeśli jest możliwy taki zabieg, to czy przeprowadza się go prywatnie, czy istnieją jakieś możliwe powikłania i jakiej ceny może sięgać wykonanie takiego zabiegu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy jest możliwy zabieg pomniejszenia moszny u 19-20 latka, którego moszna jest duża i gdy jest rozkurczona, jądra zwisają poniżej penisa? - raczej takich zabiegów nie wykonuje się, jednak można jeszcze w tej sprawie skonsultować się z urologiem Czy to, że trenuję dłużej na siłowni i jakiś czas brałem odżywki może mieć wpływ na powiększenie moszny? - nie I jeśli jest możliwy taki zabieg, to czy przeprowadza się go prywatnie, czy istnieją jakieś możliwe powikłania i jakiej ceny może sięgać wykonanie takiego zabiegu? - jeśli w ogóle ktoś podejmie się takiego zabiegu to tylko prywatnie, zabieg może kosztować około 2 tys. zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się jakimiś naturalnymi sposobami zmniejszyć mosznę? - da się obkładając lodem, I jak utrzymać niższą temperaturę jąder w mosznie, siedząc cały dzień na krześle... - podrzucając ręką w kieszeni, czyli grając w tzw pingla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×