Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból brzucha przy dyskopatii


Gość Lena

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Mam problem z ... chyba mogę napisać ... jelitami. Po kolonoskopii lekarz powiedział mi, że mam nienaturalnie skręcone jelito, że robił wiele badań, ale takiego jeszcze nie widział.. nie dostałam niestety opisu badania, ale sama podejrzewam, że może to znaczy iż mam dodatkową pętlę bądź dłuższe jelito? Po gastroskopii dowiedziałam się, że mam podatny żołądek na insuflację powietrza i luźny wpust przełyku. Szukałam pomocy u gastrologów ponieważ męczą mnie bóle brzucha, biegunki, zaparcia i wzdęcia nasilające głównie po jedzeniu. Ostatnio zaczął mnie boleć brzuch w lewym boku, w zasadzie promieniujący w dół a także pionowo w górę w okolicę serca. Miałam robione USG i wyszło w porządku, zaczęłam więc zastanawiać się, czy to może być wina innego problemu jaki mam a mianowicie dyskopatii... kręgosłup skrzywiony na prawą stronę, lewy talerz biodrowy wyżej ustawiony a w dodatku *trzaskające biodro* i krótsza prawa noga.... Chciałam zapytać czy bóle związane z kręgosłupem mogą tak **promieniować** i czy to nie jest groźne? ? Dostałam od ortopedy lek na bóle kręgosłupa, który nazywa się Tolperis i ból jakby ustał, ale nie kręgosłupa tylko właśnie brzucha.... Z dodatkowych objawów mam jeszcze ostatnio nieustający, suchy kaszel, wątpię, że ma to coś wspólnego, ale chciałam wyczerpać temat *-) Dziękuję jeśli specjalista to przeczyta :-) i wyrazi swoją opinię, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×