Czy to stulejka? jak ją leczyć?

użytkownik
Piotrek 12lat

Cześc mam 12 lat i raczej napewno mam stulejke, ponieważ :
nie moge zdjąc napletka,
podczas wzwody takze nie moge.
Jeśli próbuje zdjac to mnie boli, więc daje sobie spokoj.
Moi rodzice nie wiem z jakiego powodu nie chca isc ze mna do lekarza
a nie mam z kim innym pojsc. Mam starszego brata o 2 lata, ale on nie ma z penisem zadnych problemow. Co mam robic czy mozna to samemu jakos leczyc??

Z góry dzienkuję :)

Reklama
użytkownik
stapler

Samemu nie wyleczysz tego. Należy porozmawiać poważnie z rodzicami na ten temat. Uświadomić ich o poważności tego problemu (brak możliwości współżycia w wieku dorosłym co związane będzie z niepłodnością). Z rodzicami lub rodzicem należy się udać do lekarza. Nie ma innej możliwości.

użytkownik
jaro

Oczywiście że jest to stulejka jeśli nie wyleczysz jej teraz w wieku dziecięcym to jedynym rozwiązaniem póżniej będzie obrzezanie jeśli rodzice nie chcą iść z tobą do lekarza to możesz przecież iść sam do lekarza rejonowego który skieruje cie do najbliszego oddziału urologii dziecięcej.

użytkownik
stapler

Bez zgody rodziców nic nie załatwisz. Jeśli jesteś niepełnoletni lekarz może Cię nie przyjąć.

użytkownik
stapler

Bez obecności oczywiście rodzica, rodziców, prawnych opiekunów nie mówiąc już o przyjęciu do szpitala.

użytkownik
Piotrek 12lat

Jaro napisal :
jedynym rozwiązaniem póżniej będzie obrzezanie
To są inne sposoby wyleczenia stulejki?? mozecie powiedziec jakie??

użytkownik
Piotrek 12lat

Jakie moga byc inne sposoby wyleczenia stulejki oprocz obrzezania??
Tak jak to napisal Jaro

użytkownik
Mariusz

Panie doktorze niewiem jak sciagnac skore z penisa po prostu szczypie mnie jak to robie i nie chce sie zdjac a chcialbym miec stosunek z dziewczyna prosze bardzo odpisac bo niewiem co robic prosze to moj e-mail Mariusz20a@hotmail.com prosze o szybka odpowiedz bo niewiem co robic czekam

użytkownik
Erni

Jak nie wiesz jak to zrobić to nie idź do łóżka z dziewczyną.
A jak masz problem z napletkiem to udaj się do urologa, wszystko wyjaśni.

użytkownik
haemophilus

Nie ma innego skutecznego leczenia stulejki niż obrzezanie.

Faktycznie, jeśli jest problem z odciągnięciem napletka prawdopodobnie masz stulejkę. Można od razu udać się do chirurga.

użytkownik
Oskuzzi

Siemka Zglaszam sie ze sprawa ale niewiem czy to stulejka moge naciagac skurke ale jak mi stoi no juz jest problem niewiem co to jest jak bylem maly mnialem juz operacje i sie udalo ale teraz co dzienie jak sie kompie naciagam i myje ale niewiem czy to ma sens ?? pliss odpisujcie *

użytkownik
KrosMaster

Prosze o POMOC!!!! Mam takich rodzicow ze nie pojda ze mna do lekarza nigdy ich nie namowie a mam taki problem.
Mianowicie nie moge naciagnac grzybka w calosci tylko do polowy.
i na dodatek mam jakies jakby biale krostki przy jadrach prosze o pomoc na mail
Shadowred@op.pl
14 lat
BARDZO PROSZE NIE NA FORUM TYLKO NA MAIL BO NA FORUM NIE BEDE WCHODZIL :((
PROSZEEEE I WIELKIE DZIEKI Z GORY PROSZE JAK NAJSZYBCIEJ CHCE JUZ BYC *ZDROWY* :P

użytkownik
Bobobo-bobo-bobo

Tez mam ten problem i wiem co to za ból :/
napisz mi ktos czy mozna wyleczyc stulejke samemu :|
bd bardzo wdzieczny :P nawet na stojaca nie moge sikac bo zolty strumyczek leci na wszystkie strony a nie chce myc calej lazienki :* no chyba ze w szkole :P

użytkownik
adam1234

Mam 18 lat i częściową stulejkę czy dam rade ją jakoś sam wyleczyć aby nie przeszkadzała w stosunku? nie chce iść do lekarza .. proszę o pomoc..

użytkownik
Tyler Durden

Można wszczepić więcej skóry ale tego nie dofinansowują bo lobby tych zboczonych ciot od obrzezania jest coraz większe, samo obrzezanie jest poniżające a zwłaszcza jak wykonują je w obecności płci pięknej , to już wtedy naprawdę pozostaje w psychice. Pamiętaj , że masz prawo prosić o pielęgniarza przy zabiegu , tylko upieraj się ile wlezie . W przeciwnym wypadku to naprawdę jest poniżające.