Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból czubka penisa nasilający się przy oddawaniu moczu


Gość Mateusz

Rekomendowane odpowiedzi

Od wczoraj cały czas boli mnie penis, dokładnie na końcu, jest to bol ciągły, cały czas go udczuwam. Najgorzej jest podczas sikania wtedy bol staje sie nie do zniesienia. Wydaje mi się, ze cały czas wydosaje sie mocz z penisa bo caly czas jest mokry pod paletem. Chciałbym dodać, że mam 16 lat, nie odbyłem jeszcze stosunku oraz to ze chyba niczym nie dotykałem członka tzn nie okaleczyłem sie. Jesli jest to potrzebne to dodam jeszcze mam stulejke z ktora zaniedlugo udaje sie do lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz wiedzieć, że taka stulejka może wywoływać stan zapalny końcowego odcinka cewki moczowej. Na pewno trzeba w tej sprawie udać się bezpośrednio do lekarza. Zapewne będzie konieczne wykonanie badania ogólnego moczu oraz konsultacja z urologiem, który zadecyduje zapewne o wykonaniu zabiegu plastyki stulejki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam stulejki ale mam podobną sytuację. Na końcu penisa czuje jakby stałe parcie, jakbym miał potrzebe oddania moczu. W rzeczywistości tak nie jest bo idę do ubikacji i nic... Miałem już tak kiedyś, byłem u urologa powiedział że nie widzi żadnej choroby, mam brać urosept. Brałem ten urosept i było lepiej ale wydaje mi się, że było lepiej przez to, iż przestałem się tym przejmować niż przez działanie Uroseptu. Później sytuacja wracała, chodziłem do urologa na konsultacje ale ostatnim razem powiedzial mi że jestem przewrażliwiony i że nic mi nie jest... Przez jakiś czas niczego nie odczuwałem ale teraz znów to samo, na samej końcówce penisa czuje jakby parcie, potrzebe oddania moczu. Nie mam zapalenia cewki, zdaniem lekarza szystko ze mną w porządku, wytrysk mam normalny. Też mam 16 lat i nie odbyłem stosunku, a kiedy za pierwszym razem zrobiłem badanie ogólne moczu, wsyztsko było w normie. Co to może być? Zaczynam mieć już tego dosyć, proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam 22 lata.Niedługo minie drugi tydzień odkąd odczuwam straszny ból podczas oddawania moczu.Na końcówce mój żołądz ma obrzęk.Jednak gdy tego moczu nie oddaje jest wyciek ropny od niedawna zmienił swoja konsystencję na bardziej wodnistą.Byłem u lekarza i otrzymałem antybiotyk o nazwie Tarivid,ale niestety musiałem go zmienić bo nie było jakiejkolwiek poprawy.Od 3 dni biore Nolicin i rowniez nie widze poprawy.Jak bol byl,tak jest.W pachwinach mam małe guzki które podczas dotykania bolą.Ale tak poza tym nie dają się we znaki.I moze mi sie wydaje ze jest bez zmian?Może jakoś wpływa ten drugi antybiotyk?Ktoś pomoże?Jeśli tak?to jak długo trwa taki etap leczenia???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobnie jak mateusz i karol, co to moze byc bo zaden lekarz nic nie umie powiedziec, mam wrazenie ze medycyna ma pojecie tylko o grypie i ptasiej grypie, a jak cos sie komus dzieje to nikt nie wie tylko kazdy inne prochy zapisuje, po co mi tacy lekrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo co wy,wstałem rano do ubikacji i przy załatwieniu się odczuwam takie jakby kłucie w żołędziu.Mam 17 lat,nie pale niczego nie biorę a z alkoholem tez nie mam styczności często jedynie okazyjnie wczoraj wypiłem 3 piwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BolaMnieJaja

Mnie boli czubek członka gdy sikam i gry dotknę czupka penisa, sam nie wiem co to takiego ale sie boje że to coś poważnego, jak większość chłopaków masturbuje sie, przeczuwam że to przez to, na bokserkach znalazłem niepokojące plamkę krwi może nie jest to duża plamka ale jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 16lat i też mnie boli (raczej kłuje) gdy sikam jest to bardzo silny ból i nie wiem co robić jeśli mówicie że wizyta u lekarza noc nie pomaga to ja już sam nie qoem pomocyyyy !!!!! ludzie czy ktoś zna siw na tym????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje iść do lekarza i poprosić jakiś lek który jest robiony na penicylinie, kiedyś miałem podobny problem. Lekarz przepisał antybiotyki nic nie pomagało, aż zdecydował mi się dać jakiś lek na penicylinie od razu pomogło. No ale tak to jest panowie jak się na imprezach z nieznajomymi kobietami działa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 13 lat i szczypie mnie na końcu penisa i mam dziwne krostki przy oddawaniu moczu bul sie nasila , jak dotykam tych krostek to mnie boli pomocy nie wiem co to jest a nie byłem u lekarza i nie mam stulejki pomocy !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×