Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Jestem tuż po operacji przepukliny pachwinowej i jest OK


Gość Mariusz Ś.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mariusz Ś.

Około rok temu zaobserwowałem objaw przepukliny pachwinowej. Wiedząc co mnie czeka po przejściu przepukliny około 10 lat temu mocno sie przestraszyłem. Jednak konieczność operacji spowodowała, że się zaszczepiłem przeciw WZW typu B. Szukając najodpowiedniejszego miejsca do zabiegu trawiłem do pana doktora Wiśniewskiego. Umówiony na zabieg w doskonałym (mogę to teraz potwierdzić) szpitalu w Nowej Dębie, zgłosiłem się tam we wtorek rano (na czczo) około godziny 14 byłem już po zabiegu. Nadmieniam że był cały czas pełen komfort - nie myślałem że istnieje szpital na miarę filmowej *Leśnej Góry*. We środę rano ( około 7) już o własnych siłach byłem w toalecie. Oczywiście bolało ale dało się znieść ponieważ otrzymałem kroplówkę znieczulającą - idealna opieka, pacjent na 1 miejscu. We czwartek w trakcie porannego obchodu dowiedziałem się że mogę iść do domu. Mocno ubolewam nad faktem iż nie zdołałem podziękować doktorowi Wiśniewskiemu ponieważ ciągle miał zabiegi. Obecnie jest piątek 3 dzień po operacji i czuję się wyśmienicie, przez cały czas temperatura około 36,6. Maleńkie problemy ze wstawaniem, po prostu trzeba to robić powoli, chodzenie po schodach z parteru na piętro nie sprawia mi kłopotu. Przestałem też brać środki przeciwbólowe. W trakcie operacji rozmawialiśmy cały czas i wiedziałem co będzie za chwilę, to było niesamowite przeżycie. Pozdrawiam wszystkich, którzy czytają. Pan doktor W. Wiśniewski to wielki człowiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×