Brak jąder a erekcja i orgazm

u?ytkownik
Arek89

Mam problem... jest mozliwy u mnie rak jader... chcialbym sie dowiedziec w miare dokladnie czy bez obu jader mozliwa jest erekcja i stosunek? Lub czy 1 jadro wystarczy do tego aby byc sprawnym sexualnie?

Reklama
u?ytkownik
stapler

Przy braku jąder możliwa jest erekcja lecz nie dojdzie do ejakulacji (wytrysku). Z jednym jądrem na pewno nie powwinno być z erekcją i ejakulacją problemów.

u?ytkownik
Arek89

Rozumiem rozumiem brak ejakulacji... wytrysk wiaze sie z orgazmem to znaczy ze orgazmu tez nie bedzie? i oczywiscie ochota na wspolzycie pewnie bedzie rowna *0* =/ ?

u?ytkownik
shinji

Czy jest chociaz cien szansy na prowadzenie jakiego kolwiek zycia seksualnego po wycieciu odbu jader (jakies zastrzyki czy inne leki )???

u?ytkownik
stapler

Oczywiście. Można stosowac hormonoterapię zastępczą (za jądra) np. w formie długodziałających zastrzyków (raz na miesiąc).

u?ytkownik
xxx

Czy jest morzliwy przeszczep jąder i w jakim wieku

u?ytkownik
andrzej

Mam usunięte oba jądra , od tego zabiegu mineło 25 lat teraz mam 44 lata nie odczuwam problemow z seksem moja partnerka nie ma kłopotu z tym faktem ,oczywiście jestem na substytucji i pragnę być ojcem ... interesuje mnie przeszczep

u?ytkownik
Tomasz

Mam 22 lata, kiedy miałem 18 lat po pijanemu zgwałciłem dziewczynę. Dostałem 3 lata więzienia, wyszedłem kika miesięcy temu. Żałuję tego co zrobiłem i uważam że zasłużyłem na surowszą karę niż więzienie. Myślę o usunięciu sobie jąder. Chętnie odstąpię za darmo swoje jaja komuś potrzebującemu. Ja nie zasłużyłem na to żeby je mieć.
Jestem gwałcicielem i zasługuję na kastrację, na bycie eunuchem.
mój adres: adaw@wp.pl

u?ytkownik
M

Znalazłam ciekawy artykuł...interesuję się tym tematem, mam syna z takim problemem.

u?ytkownik
M

Http://mateusz.pl/wdrodze/nr315/315-09-kopania-nowacka.htm

zapomniałam podać linka

u?ytkownik
Artur

Witam,

Mam 43 lata i już jedno jądro, na którym usadowił się na dodatek wodniak...Sytuacja może trwać aż do śmierci, albo też zaostrzyć się i skutkować całkowitą kastracją.

Pytanie do Andrzeja: jakie środki i w jakim cyklu czasowym i w jakiej formie przyjmujesz, aby zrekompensować organizmowi brak własnego testosteronu?

Pozdrawiam,

u?ytkownik
Student

Hmm wydaje mi sie ze po usunieciu nawet obu jader bedzie dochodzilo do ejakulacji - przeciez wyiedzilina jader to ok 10% objetosci ejakulatu. Zreszta mozna to porownac do wazektomii [przerwanie nasieniowodow] kiedy to objetosc ejakulatu zmienia sie, ale w niezauwazalnym stopniu, a jest sie bezplodnym.

u?ytkownik
Kamil

Za parę dni mam mieć usunięte drugie jądro. Może to głupie, ale wolę się upewnić. Brak obydwu jąder spowoduje u mnie całkowitą bezpłodność i dzieci będę mógł mieć tylko przy użyciu zamrożonego w banku spermy nasienia i sztucznego zapłodnienia? Czy tak?

u?ytkownik
Łukasz

Dokładnie tak.

u?ytkownik
whocare

To jest tak jak się nie ma obu jader bierze się zastrzyki omnadren 250 co 2 tygodnie
i się żyje dalej jest wytrysk wszystko normalnie . a co do przeszczepu jader w Polsce jest to zabronione bo kościół tak sobie wymyślił , ale moża to robic za granicą , operacja podobno niepolecana zbyt duże ryzyko na to że organizm tego nie przyjmie i okaże sie to klapa szkoda nerwów pozdrawiam