Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Chirurgiczne leczenie otyłości a lot samolotem


Gość Anna

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałam się czegoś więcej dowiedzieć o takiej operacji. Mieszkam za granica wiec interesuje mnie ile przed i po operacji nie mogę latać samolotem. Mam 22 lata i 110 kilo.. Próbowałam wszystkiego. Jestem ogólnie zdrowa. Wiem że taka operacja bardzo dużo kosztuje ale czy lekarz z jakiegoś powodu (jeśli jestem zdrowa) może jej odmówić? Nie umiem już radzić sobie z moja otyłością ani w pracy ani w domu. co powinnam wiedzieć? Jak się umawia na taką operacje? Ile wcześniej? Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrz: http://www.echirurgia.pl/otylosc/ W Polsce polecam ośrodek w Wejherowie. Pajacują tam znakomici specjaliści z dużym doświadczeniem w leczeniu otyłości. Trzeba z nimi umówić się co do szczegółów w sprawie zabiegu. Wcześniej zawsze jest konsultacja psychiatryczna. patrz kontakt: http://www.ceynowahosp.com.pl/pl2003.html Z reguły bez problemu można latać samolotem po takim zabiegu już po wyjściu ze szpitala i oczywiście można latac samolotem też i przed zabiegiem. Nie ma przeciwwskazań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to nie ja napisałam *a lot samolotem* jak przeczytać można z tytułu bo to dla mnie nie jest najważniejsze. Chodzi o to że jestem grubasem i ludzie patrzą na mnie z odraza a ja im się nie dziwię.Bardzo zależy mi na tej operacji bo wiem ze zmieni ona moje życie. Jestem na etapie zbierania funduszy. Nie mogę się doczekać ale też boję się że z jakiegoś powodu nie dopuszczą mnie do operacji i moje marzenia o normalnym życiu legną w gruzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×