Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból penisa po operacji przepukliny pachwinowej


Gość Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 25 lat około 3,5 tygodnia temu miałem operacje przepukilny pachwinowej lewostronnej z użyciem siatki metodą Lichtensteina okazało się że po badaniu usg miałem lekki stan zapalny i odczuwałem ból w miejscu operowanym i okolicy uda podczas chodzenia. Brałem leki przeciwzapalne i przeciwbólowe po 2 tygodniach dostałem skierowanie na fizykoterapie na laser i pole magnetyczne na te bóle i musze przyznać że bóle powoli mijają w miejscu operowanym.Natomiast martwi mnie to że po operacji odczuwam do tej pory ból cz. Ból występuje u podstaw członka w okolicy strony operowanej lewej wyszły mi jakieś żyłki na członku ( miałem wcześniej jedna widoczną żyłe ale teraz jest ona jeszcze bardziej widoczna i jakby nabrzmiała) gdy dotykam miejsce gdzie zaczyna się penis czuje tam jakąś mocno naprężoną żyłke która boli także skóra w tym miejscu mnie boli gdy ją np pociągne (kłucie). Czasem także podczas ściągania napletka oraz podczas erekcji czuje ból i tak jakby lekkie kłucie lub ciśnienie w członku wydaje mi się że nasila się to lekko gdy mam pełny pęcherz ( podczas sikania nie odczuwam natomiast bólu) .Także lewą część moszny mam obolałą i nabrzmiałą lekko jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety prawdopodobnie doszło do silnego podrażnienia nerwu zaopatrującego skórę tej okolicy ciała w czasie zabiegu. Takie dolegliwości czasami utrzymują się nawet do pół roku dopóki nerw nie zregeneruje się. Trzeba w chwili obecnej być cierpliwym, udać się na zabiegi fizykoterapetyczne oraz stosować leki przeciwbólowe i przeciwzapalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×