Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guzki na ciele (uda, pod piersiami i przy skroni)


Gość kamilka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam nadzieje ze pisze w dobrym miejscu. mam 23 lata i od 8 miesiacy jestem mama.w ciazy przytylam sporo i po ciazy zaczely dziac sie u mnie w organizmie rozne dziwne rzeczy. najbardziej martwia mnie guzki. nie weim czy to od otuylosci czy nie...ale najpierw guzki zaczely mi wychodzic na udach bolące powiekszajace sie i zmniejszajace ale wychodzące znow na tym samym miejscu.w tej chwili mam na udzie jednego ktory boli a raczej kuje gdy go dotykam i jest taki podskorny. wczesniej jakby puchly (na rozstepie w dodatku wiec nie za ladnie to wygladalo) pozniej mialam guzki pod piersia i pod pacha ktore zeszly takie podskorne. dzis natomiast wyczulam ze przy lewej skroni mam podskornego guzka,gdy go dotyam czuje lekki bol.nie moge nazwac tego wielkim bolem ale czuje. nie mam pojecia co sie ze mna dzieje.bardzo byłabym wdzieczna za odpowiedz:( jestem teraz sama z dzieckiem w domu wiec nawet nie mam kiedy isc do lekarza... bo maz jest na wyjazdach.a poza tym...boje sie.wiem ze zle robie,ale najpierw chcialam sie tu poradzic.czekam na odpowiedz i z gory bardzo dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×