Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guzek u dołu jądra na nasieniowodzie


Gość Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 19 lat i dotykając ostatnio swojej moszny poczułem że na lewym jądrze (u dołu) jest wyczuwalna pewna *kulka* o średnicy ok 0,5 cm . Jest ona twarda i nie jest na samym jądrze, ale na nasieniowodzie. Nie odczuwam bólu , moszna nie jest zaczerwieniona, nie ma też obrzęku. Boję się wizyty u lekarza i krępuję się tego czy jest konieczność zbadania się? Co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja mam problem w podobie :( na prawym jądrze na jego dolnym czubku wyczuwam spory guzek i wtedy jądro jest twarde prawie jak kamień i najciekawsze jest to ze minie godzina i po guzku nie ma sladu i jadro jest miekie i sprężyste */ niewiem juz oco moze chodzic bo to sie powtarza i ten guzek pojawija sie przynajmniej 2 razy dziennie co to może być ?????? prosze o odpowiedz i z góry dziekuje. Pozdrawiam Kamil 18 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej

nie ma co histeryzować i wymyślać mnie też bolało poszedłem do urologa po 10 min dowiedziałem sie że to żylaki powrózka dostałem leki i mam nadzieje że będzie ok.im dłużej sie zwleka z wizytą u lekarza tym gorsze samopoczucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taki sam problem jak opisane powyzej. Mam guza na obu jadrach w ogonie jadjadrza (polaczenie jadra i nasieniowodu). Guzek pojawia sie czasem i znika. Bylem i urologa, zrobilem USG i badanie nasienia (wszystko ok). Dostalem antybiotyk- lekarz powiedzial ze podejrzewa infekcje bakteryjna. Skonczylem go brac ale nie ma poprawy. Czy mozecie odpowiedziec co to moze byc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×