Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nie mogę zsunąć napletka na żołędzia


Gość Artek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 18 lat i po ostatnim uprawianym sexie moj naskorek zeszedl z żołedzia ale nie chce na niego najsc do tego bardzo przy samym żołedziu spuchł tworzac cos w rodzaju pierscienia nałozenie naskorka boli i nie jestem w stanie tego zrobic czy to minie po jakims czasie ????jesli tak to po jakim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy stwierdzono u ciebie stulejkę lub uraz w tej okolicy (czego konsekwencją mógł być obrzęk. Prawdopodobnie wytworzył się tzw. załupek, czyli niemożność sprowadzenia napletka z powrotem na żołądź prącia. Musisz koniecznie udać się do lekarza, jeśli nadal napletek nie da się naciągnąć na żołądź. W takiej sytuacji może dojść do niedokrwienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem jakies 2 h po masturbacji zrobil mi sie taki jakby pierscien, oponka pod zoledziem . Jest on spory czekam juz 3 dzien i nie widac by cos zmalal.(Trudno mi nsic penisa w majtkach bo boli mnie ten pierscien)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj przypadek jest taki, ze kolega zachwalal pompke do p. a ja w ten sam dzien, wcisnalem penisa w stanie spoczynku do butelki po napoku imitujacej pompke- po odessaniu powietrza przez wypalona dziorke na dnie butelki i po paru minutach spuchl tak, ze juz go nie moglem wyjac i puchl coraz mocniej. Bylem zmuszony usunac szyjke butelki rozgrzanym nad plomieniem nozem, rozcinajac ja, przy czym popazylem sobie penisa, pozacinalem, a po wyjeciu pozostaly obrzeki- jest nieforemny w roznyck miejscach, popazony, boli i do tego zostal stopiony plastik na skorze (wyglada jak po wybuchu bomby). moge isc do lekarza i na pewno mi pomoze, ale moje pytanie, to jak to wyjasnic mojej dziewczynie, ktora wraca za 3 tyg. do tego czasu na pewno stan sie nie poprawi i co ja mam jej powiedziec?? moze ktos ma dobry pomysl na wytlumaczenie sie z tej baaardzo dziwnej sytuacji hmm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×