Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Powiększone prawe najądrze


Gość Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam na imie Łukasz, mam 18 lat. Znalazłem to forum i stwierdziłem że musze tu napisac *) A więc mój problem ma się tak. Jakies trzy tygodnie temu miałem zapalenie najądrza prawego, antybiotyk, usg(w normie, torbielki na prawym najądrzu) . Torbielkami urolog kazał mi się nie przejmowac, zbadał mnie palpacyjnie (było to 2 tyg temu) i stwierdził że jest okej. Wszystko było ładnie pięknie aż do dzisiaj. Uprawiałem seks z moją dziewczyną i zauważyłem że moje prawe najądrze jest jakby twardsze niż zawsze, ale zlekceważyłem to troche. Godzine później przyjrzałem się temu najądrzu, jest jakby opuchnięte bardziej od tyłu, od dołu. Myślałem że to zalegające nasienie, ale odpada, było to już przed wytryskiem. Jądro mnie nie boli, nie jest powiększone, odczuwam jakby dyskomfort, lekkie palenie tego najądrza, niby nie boli jak je dotykam ale troche nieprzyjemne uczycie temu towarzyszy.... Ahh bym zapomniał, konsystencja spermy, smak i zapach są w normie(według dziewczyny) , wczoraj się tak kontrolnie masturbowałem i również wszystko było w porządku, żadnych komplikacji, zapach i konsystencja okej. Do urologa niestety moge iśc dopiero w poniedziałek, a to troche czasu jednak jest... Jeśli to mozliwe panie doktorze, to prosze o wstępna diagnoze *) Z góry dziękuje i serdecznie pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może doszło do nawrotu stanu zapalnego najądrza. Trudno mi oceniać co się dzieje bez badania. Nieunikniona jest kontrola u urologa. Jeśli dopiero może Pan udać się do niego w poniedziałek radzę wybrać się z tym problemem bezpośrednio do lekarza pierwszego kontaktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje za odpowiedź. Właśnie wracam spod prysznica, najądrze powiększone więc pewnie stan zapalny powrócił...niestety. Oczywiście za Pańską radą udam się do lekarza. Jeszcze raz bardzo gorąco dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×