Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ściąganie napletka po operacji wydłużania wędzidełka


Gość Łukasz W

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niedawno miałem wykonywaną operację wydłużania wędzidełka. Rana się ładnie zrosła, ale jest ono i tak za krótkie. Wydaje mi się że będzie potrzebna druga operacja... jednak nie tego tematu dotyczy moje pytanie. Mianowicie mam na penisie zwężenie. Pozwala ono ściągać skórę z żołędzi w czasie wzwodu jak i w czasie spoczynku. Jednak w czasie wzwodu tylko z żołędzi, no może jakiś centymetr za... Ale nie dalej. Bardzo dziwnie to wygląda. Co należy z tym zrobić? Jakieś *domowe* ćwiczenia? Czy wizyta urologa? A jeśli potrzebny jest zabieg to mniej więcej na czym on polega?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno należałoby w tej sprawie skonsultować się z urologiem. Mnie trudno ocenić bez badania. Jeśli napletek schodzi za żołądź to nie jest to stulejka. Urolog po badaniu zadecyduje czy wystarcza ćwiczenia czy trzeba wykonać plastykę. Zabieg jest zwykle krótki, mało skomplikowany i zazwyczaj wykonywany w znieczuleniu miejscowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy po tej plastyce napletka penis będzie wyglądał normalnie? Po operacji wędzidełka blizny prawie nie ma. Ale to jak penis wygląda teraz jest dziwne. Rozumiem że ta operacja rozwiąże ten problem całkowicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Jeśli napletek schodzi za żołądź to nie jest to stulejka* Dziwna diagnoza moim zdaniem. Jeśli jest zwężenie napletka to niby co to jest jak nie stulejka stapler?W moim przypadku napletek również zsuwał sie z zołedzi w zwodzie ale w pewnym miejscu było zwezenie uniemożliwiajace dalsze rozsuniecie napletka na trzonie penisa . Po czesciowym obrzezaniu problem zniknął . Była to stulejka - diagnoza mojego lekarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mario to dziwne bo jeżeli napletek schodzi z zoledzia niby który ma największy obwód to czemu ma niby na trzonie mieć problem i być zwezony coś źle zrozumiałeś chyba lekarza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×