Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból i lewe jądro większe


Gość Mariusz

Rekomendowane odpowiedzi

Zapalenie to raczej nie jest - odczuwałby Pan ból ze strony jądra. Trudno określić bez badania co to może być. Te drobne guzki to być może żylaki powrózka nasiennego. Najlepiej, aby dokładnie zbadał Pana urolog.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, jest to objaw skrętu jądra, o tym prosze powiedziec urologowi.W Pańskim przypadku widocznie był to lekki skręt, bez żadnych poważniejszych skutków, lecz każdy następny moze byc poważniejszy, gdy jądro okreci sie tak że zostanie odcięty dopływ krwi do niego, wtedy niezwłocznie trzeba udac sie na pogotowie, po 4 godzinach szanse na odratowanie jądra spadają. Sam miałem 5 lat temu skręt jądra lewego o 360 stopni i gdyby nie szybka interwencja miał bym pewnie proteze *) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam BYlem ostatnio u urologa i stwierdzil u mnie Zylaki powozka nasiennego w lewym jądrze mam pytanie czy to moze byc spowodowane krwawieniem z odbytu w czasie oddawaniu stolca?? bardzo prosze o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 2 dni temu całym ciałem suwalem się z pewnej maszyny w pracy i wystawala z niej srubka zachaczylem o niąjadrem i bolało mniew przez niedluga chwile lewe jądra. Dziś mija 3 dzień od tego wypadku i widzę że jądra to bardzo mi spuchlo ( jest dwa razy większe od prawego ) nie mam żadnych siniakow na nim tylko jest opuchnięte . Gdy dotykam odczuwam bol. Niestety teraz przez 4 tyg nie mam możliwości konsultacji z lekarzem i czy mógłbym prosić o jakoś poradę. Proszę bardzo ważne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×