Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Uwięźnięte jelito w przepuklinie


Gość ANNA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Pana . Bardzo prosze o pomoc i o Pana opinie.Moze Pan widzial podobne objawy.Od 4 lat mam silne bòle brzucha ,omdlenia,nudnosci ,hiper pocenie,tem.ciala ponizej 35.Pieczeni w ustach i dziwny metaliczny smak-bardzo czesto plesniawke.Pomimo dwòch operacji czuje sie coraz gorzej i pojawily sie dodatkowe dolegliwosci ze strony pluc*pneumopatia interstiziale.Jestem coraz slabsza -ogladalo mnie juz wielu specjalistòwi nikt nie wie co sie ze mna dzieje..Bòl brzucha po prawej stronie i okropne wzdecie.Nadmieniam,ze jestem we Wloszech. Zabiegi chirurgiczne: Plastyka erniaria prawa -po nieudanej kolanoskopi w 2006 r.Algie addominali syndrome aderenziale-blok jelit zewnetrzny 2008.Po drugim zabiegu operacyjnym mòj stan zdrowia sie pogorszyl bòl nie ustapil i pojawily sie dodatkowe dolegliwosci -skòrne-mòwia ze jestem alergiczka a ja czuje,ze umieram powoli. Serdecznie pozdrawiam i z gòry dziekuje za odpowiedz. ANNA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po samych objawach trudno określić czym mogą być spowodowane. Zapewne należałby wykonać dokładną diagnostykę (gastroskopię, USG jamy brzusznej być może także TK lub/i kolonoskopię). Objawy mogą być także spowodowane wystąpieniem zrostów w jamie brzusznej. Nie ma sposobu niestety na wyleczenie zrostów, jedynie działa się objawowo (środki rozkurczowe lub prokinetyczne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×