Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guz, coś jak pryszcz na penisie


Gość Paweł z Krakowa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość CiekawySwiata

Kiedys mialem takiego pryszcza i rzeczywiscie zniknal po wycisnieciu ale wtedy wyszedl mi *samoistnie*, a teraz kilka dni temu wyszedl mi podobny, kolo niego jeszcze jeden mniejszy ale stalo sie to po ogoleniu. Nie wyciskalem go, czekam az sam zniknie i mam nadzieje, ze tak bedzie. Generalnie przypominal wygladem zwyklego pryszcza ale dzis troszke sie powiekszyl, bialego w srodku nie widac i zrobil sie troche czerwony, ten obok nadal bialy w srodku. Poczekam do jutra, zobacze co sie bedzie dzialo, moze nie bede musial isc do lekarza. W kazdym razie mysle,ze ma to zwiazek z goleniem...podraznilem sie czy cos... Swoja droga jaka stosujecie pielegnacje po ogoleniu tego miejsca? Jakis krem po goleniu? Domyslam sie, ze nie taki jak do twarzy:) postaram sie napisac jak bede cos wiecej wiedziec. golilem sie tam pierwszy raz, chcialem sprawdzic jak to bedzie. Zrobilem to ta sama maszynka, ktora golilem wczesniej zarost na twarzy. Dbam o higiene tego miejsca, kapie sie codziennie itd... Faktycznie, wrazenia estetyczne sa lepsze i chcialbym w przyszlosci nadal to robic ale pryszcza trzeba wyeliminowac. Tymbardziej,ze w sobote musze byc pod tym wzgledem dyspozycyjny *) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 17 lat i cos podobnego na penisie jest to cos jak przyszcz albo jakas grudka o co chodzi czy to cos powaznego. Dziwie sie ponieważ kapie sie 2 razy dziennie mam to juz dosc dlugo i nie wiem czy nie jest juz za pozno na wizyte lekarza prosze o pomoc jestem zdesperowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera ja wycisnalem i zaczela sie zbierac ropa pod skora... posmarowalem to mascia ichtiolowa i troche sie zmniejszylo, jednak w akcie desperacji ponownie *nacisnalem* i ropa wyleciala, teraz zbiera sie jej troche wiecej, mam nadzieje ze to samo minie...troche to niekomfortowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość morsztyn

Mi wyszło cos dzisiaj wydusiłem to zebrała sie ropa która przebiłem, teraz został slad i boli troche. W dolnej czesci prącia. Nie wiem czy cos z tym robic mam 16 lat i troche wstydze sie z tym isc do lekarza, jak mowicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, też MIAŁEM taki problem. W okolicach prącia i na jądrach pojawiły mi się małe uwypuklenia, coś jak pryszcz, też jak je przebiłem była krew. Zastosowałem pewien sposób, codziennie przecierałem je czystym spirytusem na gaziku. przeszło po paru dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ja przypadkowo na to sposób znalazłem. otóż posmarowałem parę razy tego pseudo pryszcza płynem przeciwko opryszczce * SONOL* ( w kulce , 8g) . to jest na prawde mocne, i szybciutko mi znikl ten pseudo pryszcz. od tamtej pory nie mialem ani razu . :) a i jeszcze jedno. NIGDY NIE PROBOJCIE GO WYCISKAC i PRZEKLUWAC , bo znowu on wystapi lub dostaniecie jakiegos zakazenia! a w tych okolicach jest bardzo latwo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za późno ja już wycisnołem *( jestem załamany już jeden weekend bez seksu musiałęm się kobiecie przyznać dlaczego dziś nie moge pokazałem jej była załamana ja również do straszne odbiło sie to na mojej psychice ojciec powiedział że mam iść do urologa i jutro jedziemy do lekarza rodzinnego i pewnie później do urologa no wycisnołem wodą utleniona popsikałem kilka razy wyciskałem jest kulka czerowona jak guz */ załamka mój członek wygląda jak rzecz nie do opisania kiedyś też mi wyskoczyło tez wyciskalem rok spokoju było i teraz znowu i to tez chyba po goleniu bo goliłem jądra se i widzicie może to i to jest przyczyną wczesniej rok temu nie goliłem więc przyczyn jest dużo panowie także słowa mojego ojca weźcie sobie do serca!! do UROLOGA!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś miesiąc temu w oka mgnieniu pojawiło mi się jakieś 2 cm od początku penisa duże wypuklenie. Byłem trochę zdenerwowany, ale po godzinie na czubku wypuklenia pojawiła się biała kropka, która urosła. Nie mam w zwyczaju wyciskania tego typu rzeczy, więc delikatnie złapałem to w palce, a wtedy z tego *guzka* wyleciała masa gęstej białej cieczy :) odkaziłem palce penisa i wycisnąłem to do końca. Po paru dniach prawie nie było śladu.Parę chwil temu poczułem jakieś uwieranie na fiutku, i to znowu się pojawiło :D DOKŁADNIE w tym samym miejscu co poprzednio. W planach mam poczekanie do jutra i wyciśnięcie tego ! :) :) :) Jeśli ktoś jeszcze pokazywał to lekarzowi niech podzieli się z nami jego opinią na ten temat ! :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam coś takiego ale wycisnąłem to. Przez jakąś dobę miałem taką bułę zaczerwienioną a teraz został strupek buła zniknęła :) Po prostu się zagoi, nie martwcie się tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karoleeek

Założyłem oddzielny temat ale napiszę też tu. Jakiś czas temu pojawiła mi się dziwna krosta z czarnym czubkiem w dolnej części prącia. Trochę się boję, bo nie mam pojęcia co to. Czy to jakiś zaskórnik? Napiszę jeszcze, że w dotyku jest twarda. Dam zdjęcie: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7b55f37bd0954e2c.html Bardzo prosiłbym o jakąś odpowiedź i czy obędzie się bez lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam podobny problem już przez długi czas, zaczeło się kilka lat temu, pojawiały się pryszcze, ale nie po jedynczo, ale po kilka, mniejsze i wieksze, nie mialo to zadnego wplywu na stosunki seksualne, ale po wyciśnięciu robił się ogromny czerwony guz, który schodził jakieś 4-5 dni i nawet dotyk majtek bolał jak się źle ułożył, nie mija mi to, ciągle są jakieś, cały czas aktywny i nie przeszkadzają do momentu wyciśnięcia. Mam ich po kilka i już przez 2-3 lata nie przestają co jakiś czas się pojawiać. Można się tego jakoś pozbyć? Do jakiego lekarza się z tym udać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mam podobny problem a mianowicie zrobil mi sie taki guzek na penisie. wystraszylem sie i poszedlem odrazu do urologa prywatni. zaplacilem jak za mokre zborze. on mnie przebadal zobaczyl to i powiedzial ze kompletnie niema sie czym przejmowac to jest cos typu tradzik na twarzy i po czasie samo sie wchlonie. nienalezy tego wyciskac bo to inna skura i mechanicznie tego nie usune. powiedzial ze to moglo powstac na skutek uzycia prezerwatywy bo moge byc uczulony na jakis srodek nawilzajacy cz td. ktory w owej prezerwatywie sie znajduje. nalezy poprostu czekac i pilnowac chigieny a najlepiej zastosowac oktanisept. to lek odkarzajacy i przyspieszajacy gojenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam takie coś od jakiś 5 miesięcy. Mojej kobiecie jest to bardzo nie na rękę wielokrotnie mówiła ,abym udał się z tym do lekarza ale przecież wiem w jaki sposób ten guzek / ta krosta powstała od wyciśnięcia więc nie widzę logicznego powodu żebym się tam udał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wyskoczyło dokładnie coś podobnego, lecz mam tego *pseudo* pryszcza od tego czasu gdy biorę leki, ponieważ jestem chory. Wczoraj zauważyłem, że już nie mam tej ropy, ale zrobiła mi się taka dziurka i widać, że tam jest troche krwi... ktoś wie co z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wyskoczyło to prawie przy jajkach i się boje to wycisnąć bo się boje ze się coś złego stanie :/ Z tego co widzę to dużo osób ma ten sam problem więc nie wiem czy trzeba się martwić :) Ale naprawdę tego na moim penisie nie che mieć bo to strasznie denerwuje! Jak macie jakieś informacje od urologa, to napiszcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×