Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guz, coś jak pryszcz na penisie


Gość Paweł z Krakowa

Rekomendowane odpowiedzi

Mam cos takiego nad penisem. Najpierw podczas kapieli wyczulem guzek podskorny, potem zrobil sie z tego ala pryszcz. Napompowal sie i pekl przy naciagnieciu skory. Wylecial z tego bialy plyn a potem zrobil sie krwiak. myslalem, ze sie wchlonie, stosuje ten Oktenisept i kilka razy dziennie przemywam to miejsce, ale zgrubienie nie znika. Nawet nie wiadomo, do jakiego lekarza powinno sie isc: urolog, dermatolog czy chirurg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zaczelo sie to tak: w dole penisa powstal mi guzek- malutki, wogole mi nie przeszkadzal. chodzilem z nim jakies pol roku albo i duzej. nagle- bo w ciagu 10 godz. urusł do naprawde wielkich rozmiarow. bez zastanowienia go wycislem. po 3 godz ponownie, poniewaz znow pojawil sie bialy plyn. przemywam perfumami-przeciez to alkohol. aaa zapomnialbym- przy wyciskaniu boli. mam nadzieje ze guzek ktory pozostal po wycisnieciu sam zniknie. szkoda ze mam 14 lat i bez wiedzy rodzicow nie jestem w stanie sam isc do urologa. przeciez wstyd tak bedzie do taty/mamy: mam syfa na penisie! pozatym pewnie urolog bedzie mnie wypytywal mnie o np. masturbacje, golenie. no ale jak bd widzial ze dzieje sie cos zlego- bd musial isc. pozostalo mi czekac az guzek mi sam zniknie i przemywac perfumami. przepraszam za brak PL znakow - pisze z telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minelo juz z 5 dni i po guzo-pryszczu nie zostało juz prawie śladu. Wyciskalem regularnie przez 3 dni- za kazdym razem sporo bialego plynu. W koncu zamiast owego majonezu pojawila sie krew. zaprzestalem wtedy wyciskac gdyz od tego czasu nie bylo tam juz sladu po białym płynie. guzek bardzo zmalał przez to wyciskanie i teraz juz prawie go nie ma. Polecam czyms odkażać po wyciskaniu. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym uspokoic tych, ktorzy tu wchodza i nie uzyskuja pomocy. Guzek sie wchlonie. Najpierw wyleci bialy plyn, potem pojawi sie krew. Kupilem Oktenisept (bez recepty w aptece - preparat do odkazania ran) i przemywalem wacikiem regularnie to miejsce. Po kilku dniach nie bylo sladu. Od jakichs 2 miesiecy mam spokoj, ale z tego, co czytalem, to lubi sie nawracac. Oczywiscie oby nie, ale nawet jesli, to nie ma sie czym przejmowac. Takie *pryszcze* pojawiaja sie byle gdzie, a nas to niepokoi tylko wtedy, gdy sie pojawia w miejscu intymnym? Ps. To wszystko nie ma najmniejszego powiazania z masturbacja czy goleniem sie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obejdzie się bez wizyty u lekarza a najlepiej u chirurga i on wam to wytnie tai jak mi bo dermatolog albo inny przepisze masc i nic więcej a nie pomaga meczylem się z tym ponad miesiac wkoncu chirurg mi to wyciol i jest spoko smigam jak nowy i nie muszę na ten guzek patrzec:) nie na na co czkac raz dwa do lekarza:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pacjent po wizycie

Nie ma się czym przejmować. To jest naturalne i powszechne zjawisko. Najpierw mały *pryszcz* a jak się wyciśnie to taka czerwona gula się robi i strup na wierzchu. A Wtedy tylko boli jeszcze bardziej i dłużej się goi. Byłem u lekarza i powiedział, że nie trzeba się przejmować ani nic wycinać. Samo zniknie. Zasada *pojawiania się i znikania* go jest dokładnie taka sama jak z pryszczem. Nie wyciskać to nie będzie się rozłaziło i powstawało tak często. Ja miałem już kilka razy. Robi się zawsze dokładnie (u mnie) w tym samym miejscu. Nie ma co panikować tylko trzeba się przemęczyć ten tydzień czy dwa i z głowy. Smarowanie płynem przeciwko trądzikowi nic nie da. Można go jednak skutecznie wysuszać wacikiem nasączonym spirytusem. Przyśpieszy jego gojenie. I nie przejmujcie się głupimi komentarzami typu *umyj ch**a* czy *myj się częściej*. Najmniejszy pies robi najwięcej hałasu - Ci co to tak krzyczą o higienie zazwyczaj sami mają z nią większy problem niż przeciętny Kowalski (przepraszam wszystkich kowalskich, którzy poczuli się urażeni *) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam cos takiego panowie cipy czy chopy co w sie lekarza bojicie on jest od pomagania ja ida za 2 dni pierwszy raz do urologa zobaczymy co powie bez zadnej spiny urolog juz tyle penisow widzial i trzymal ze niczym sie go nieda zaskoczyc wiec jazda pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wczoraj wyszedł mi na pensie po lewej stronie na boku , nie wiem co , jest to czerwona górka , wczoraj mnie swedziło trochę , wieczortem gdy się myłem zobaczyłem na siusiaku górkę , obejrzałem ją doąłdniej i przy dotyku nie bolała lecz swędziła lekko , potraktowałem to wodą utlenioną i tonikiem takim do twarzy , dziś po nocy jest tylko czerwona górka,lekko swędzi , co to może być?? Dodam że żadnych kontaktów podejrzanych nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie dużo bije konia to wychodza te zwane kaszaki czy coś tam , nic poważnego moim zdaniem jak tu koledzy pisali wcześniej ,duzo osób to ma , być mzze dlatego bo za duzo biją konia lub uprawiaja za dużo seksu ponieważ wtedy jądra produkują więcej potrzebnych rzeczy i w końcu nazbierają za dużo i gdzies to musi wyjść ... więc nie przejmujcie sie wszystko jest okk , tylko nie bijcie tak duzo konia czy tez odpocznijcie troche od seksu az to nie zejdzie , głupio by było rozebrać się przed kobieta a tam taka gulka hehe pozdrawiam.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam taki sam problem więc złapałem tego "przyszcza" i wyleciał z niego biały śluz od razu wszystko odkaziłem i posmarowałem trybiotykiem i ładnie schodzi więc nie ma co się bać 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×