Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bóle podbrzusza po stosunku


Gość Gosia

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj rano kochałam się z narzeczonym. Po stosunku i w jego trakcie zaczęła pobolewać mnie lewa strona podbrzusza. Potem przez cały dzień odczuwałam dolegliwości jak rano z tym że ból rozszerzył się an całe podbrzusze. Wieczorem czułam się fatalnie. Wzięłam no-spe i esspumissan gdyż myślałam że jest to problem związany z wypróżnianiem, ale tabletki mi nie pomogły a wypróżniłam się normalnie bez żadnych problemów. Ból brzucha nie jest taki jak przy okresie. Jest taki napinający, boli mnie przy kaszleniu i śmiechu. W pozycji zgiętej nie odczuwam prawie nic, natomiast nie mogę się wyprostować gdyż mam wrażenie że brzuch mi się rozerwie. temp.mam w miarę normalną bo 37,6 (jestem w trakcie jajeczkowania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zapewne podrażnienie przydatków spowodowane stosunkiem seksualnym. Powinno w przeciągu 1-2 dni ustąpić. Należy użyć środków rozkurczowych i przeciwbólowych. Jeśli ból nie ustąpi trzeba bezpośrednio skontaktować się z lekarzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłam na basenie ze swoim facetem i pod wodą mi włożył penisa ale nie skonczyl we mnie.Dodam ze czesto leci mu z penisa sluz jak sie podnieci.Teraz po tygodniu bola mnie strasznie piersi okropnie,mam bole w podbrzuszu tak jakbym miala dostac okres a mam go miec dopiero za dwa tygodnie, dziwnie sie czuje czasem tak slabo, sikam caly czas.Czy moglam zajsc w ciaze? dodam ze ostatnio leczylam sie na torbiela bo mi wykryto i bralam antybiotyki i globulki dopochwowe ale juz jest ok wyleczona jestem... W trakcie stosunku rowniez boli mnie podbrzusze chociaz jestem podniecona a facet nie ma niewiadomo jakiego duzego- no ma 18 cm.Czemu mnie tak to boli ?? prosze odpiszcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Trzeba w tej sprawie ponownie udać się na kontrolę do ginekologa. Z uwagi na częstomocz wykonać badanie ogólne moczu, gdyż może to świadczyć o zapaleniu pęcherza moczowego. Aby wykluczyć ciążę wystarczy wykonać zwykły test ciążowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja również mam problem z bólem brzucha. Podczas stosunku pobolewa mnie jak przy miesiączkowaniu i robi mi się słabo, natomiast *po* zaczyna się już ostrzejszy ból. Problem ten mam od paru lat, kiedy w ogóle zaczęłam współżycie. Nie przejmowałam się tym do momentu, w którym nie straciłam przytomności... Dodatkowo męczą mnie duże upławy o zmiennym kolorze. Czy jest potrzeba konsultacji z lekarzem, czy mogę się nie martwić tym problemem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nieznajomaaa

Witam ja rowniez mam problem z bolem podbrzusza. Jest juz 4 dni po stosunk a mnie nadal boli brzuch wlasnie podczas smiechu czy naglego wyprostowaia sie. O czym to moze swiadczyc moi drodzy? Dodam ze niedawno rozpoczelam wspolzycie i jestem w trakcie lczenia klykcin konczystyh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×