Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guzek na mosznie


Gość Internauta

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Internauta

Mam do Pana pytanie dotyczące nieco wstydliwej kwestii, dlatego nie zdecydowałem się jeszcze na wizytę u lekarza. Jakiś czas temu pojawił mi się na mosznie mały guzek. Początkowo myślałem, że jest to coś przypominające pryszcza, bądź jakiś wyprysk więc próbowałem to wydusić, chociaż lekarz dermatolog nieraz mi to odradzał. Niestety okazało się, że ten guzek był inny i po moich próbach pozbycia się go jeszcze bardziej się powiększył. Obecnie mógł minąć miesiąc i ma wymiary zbliżone do 6mmx6mm. Właściwie mnie nie boli, chyba że próbuję go jakoś nadusić. Kolor nie różni się od otaczającej go skóry. Jak napisałem w temacie jest to guzek na mosznie, nie na jądrze, więc jeszcze się nie denerwuję, aczkolwiek wolałbym wiedzieć, czy jest to zwykła narośl, która zniknie z upływem czasu czy będzie trzeba usunąć to chirurgicznie. Mogę przesłać zdjęcie guzka, gdyby było to konieczne. Z góry dziękuję za odpowiedź i niecierpliwie jej oczekuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Internauta

Dziękuję za szybką odpowiedź. W takim razie poczekam kilka tygodni i zobaczę czy się zmniejsza. Jeśli okaże się, że nie to skonsultuję się z lekarzem. Mam tylko pytanie, czy mogło to być spowodowane próbą *wyduszenia*?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :( Mam problem który zauważyłem 4 dni temu , a mianowicie wyrósł mi taki na prawdę malutki guzek na mosznie bardziej po prawej stronie moszny :( Nie boli , nie swędzi , ale nie wiem co to :( czy to jest groźne ?? Co to jest ?? :( bardzo martwie się o moje zdrowie :( Dziękuję za odpowiedź :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×