Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból, pieczenie i kłucie w prawej pachwinie, przepuklina?


Gość Bilinek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nazywam się Mariusz i mam 22 lata Ból zaczął mi się jakiś miesiąc temu. Zaczeło się prawdopodoblie po tym jak siedziałem około 3 godziny z podkulonymi nogami, bylem w dżinsach z paskiem. Kiedy się podniosłem zaczęło mnie boleć w prawym boku i zrobiło mi się słabo. Myślałem,że to wyrostek ale zrobiłem wyniki i wszystko wyszło tam dobrze. Więc podejrzewałem teraz przepuklinę. Poszedłem do lekarza rodzinnego króry mnie przebadał i powiedział, że nie jest to przepuklina. W między czasie robiłem USG jamy brzusznej, w którym wszystko wyszło prawidłowo. Robiłem badanie moczu i tam wyszło mi: Ciężar właściwy 1,020 g/ml pH moczu 8,0 odczyn zasadowy Leukocyty nb Azotyny nb Białko nb Glukoza nb Ketony ++ 15mg/dl Urobilirubina nb Erytrocyty/Krew nb Lekarz, skierował mnie teraz do urologa. Ale mam termin dopiero za 2 tygodnie! Wydaje mi się , że czuję podłużne pogrubienie pod skórą w górnej części pachwiny, chwilami czuję jakby bolała mnie skóra na podbrzuszu i pachwinie. Czy może mi ktoś powiedzieć co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!! Byłem dzisiaj prywatnie u urologa i stwierdził, że mam początki przepukliny ale jeszcze nic mi nie wyszlo. Powiedział, że muszę czekać aż mi wyjdzie wtedy przyjść na zabieg. Może to trwać rok dwa a nawet 5 lat. Trochę mnie to martwi, bo to mnie boki i przez taki okres będę musiał czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×