Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Torbiel na powierzchni jądra


Gość xxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam zmianę na powierzchni jądra. Urolog stwierdził że nie jest to guz. Zrobiłem usg i wyszła torbiel na powierzchni jądra 1mm grubości i 4 mm średnicy. Zrobiłem kolejne usg i wynik brzmiał : płaski drobny zbiornik płynu. Wszyscy zapewniają że to nic groźnego i na pewno nie guz. Ostatnio jednak straciłem na wadze i zauważyłem że włosy w okolicach jąder i na nich powiększyły się dość znacznie. Pojawiły się także z tyłu nóg i pod pachami. <Dodam że zmiana od ponad miesiąca nie zwiększyła się> Moje pytania: 1. Czy w ogóle jest możliwe aby na powierzchni jądra była torbiel? ( bo słyszałem że torbiele nasienne występują przy nasieniowodzie) 2. Czy ten nagły przyrost włosów może być z tym związany? 3. Czy schudnięcie może być związane ze stresem który trzyma od ponad miesiąca bez chwili przerwy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michaaaał

Dziś byłem u lekarza rodzinnego. Jutro będę u chirurga lub urologa zeby zobaczyć co z moim lewym jądrem. Z tego co tutaj sie dowiedziałem to prawdopodobnie torbiel jądra dowiem sie na 100% jutro. Lewe jądro jest troche mniejsze od prawego i doczepiony jest tam jakby jakis worek nie wiem jaki to kształt taki dziwny nie da sie tego okreslić, nie jest on gładki tylko taki chropowaty tak jakby nie wiem jak to powiedzieć. W dzieciństwie zostałem uderzony w jądra i zapewne to spowodowało to. I mam pare pytań dotyczących tego: 1) Czy to torbiel z tego co opisałem ?? 2) Czy przy takim torbielu jądro jest troszke mniejsze od drugiego ?? 3) Lepiej to usunąć zeby nie mieć potem problemów seksualnych i innych ?? Proszę o pomoc z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michaaał

Dzis byłem u urologa ale kompletna porażka :| facet miał z 75 lat i nie wiedział co robic... Mówie mu ze na lewym jądrze jest torbiel ten mi sie karze kłaść i przygotować do badania (gdy leze torbiel jest mało widoczny) Mówiłem zeby sprawdził lewe jądro to patrzył na prawe :| Mam zamiar teraz prywatnie iść do urogola żeby dało sie normalnie porozmawiać i powiedzieć o co chodzi.. co jeszcze zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×