Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Lukasz

Czy mogę wyleczyć stulejkę samemu?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lukasz
Witam!Mam stulejke jest zrosnieta z zoledziem , lecz po naciagnieciu skorki jest cieniutkie zrosniecie jak kartka papieru. Nie schodzi mi skorka jak penis ustanie. Czy moge sam naciac skorke penisa np zyletka czy czyms? Czy raczej to musi wykonac specjalista mam 22 lata i nie jestem ubezpieczony .Jezeli specjalista drogi taki zabieg?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Zabiegi wykonywane samemu mogą przynieść więcej szkody niż pożytku. Z takim problemem należy udać się do urologa. Potrzebna jest tu interwencja chirurgiczna. Niestety samemu można nabawić się tylko zakażenia. Można udać się prywatnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość TOMEK
Witam!!! mam 18 lat i borykam się z takim problemem,że w ogóle nie moge ściągnąć napletka i przy spoczynku i wzwodzie tylko troszeczkę widać żołądz i czasami zbiera się taka dziwna mastka byłem u chirurga a on powiedział że to nie jest stulejka że się samo wyleczy proszę o odpowiedz pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Radziłbym jeszcze z tym problemem skosnultować się z urologiem. To on powinien ostatecznie podjąć decyzję czy należy ten stan operować (bo wygląda na to, że to raczej stulejka) czy można jeszcze próbować napletek rozciągnąć ćwiczeniami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Daniel
Mój Brat 5 lat sam wyleczył a miał bo jak się rodził to lekarz mówił . naciągał naciągał i koniec a drugi brat ma i ja także a mam 17 lat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pilot
Witam. Mam 15 lat i mój penis podczas spoczynku ma 5 cm, jest mały i ma mały obwód. Ma dziwne zakończenie na końcu, podczas spoczynku naplet zchodzi , podczas erekcji ma on 13 cm i naplet nie zchodzi. Nie wiem czym jest to spowodowane. Proszę o pomoc .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość matias
Spokojnie, ja wyleczyłem się ze stulejki samemu. Codziennie kąpałem się w gorącej wodzie, i w wodzie się masturbowałem. Rób tak przez 7 miesięcy a samo przejdzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość xxxxxxx
Chlopaki wydaje mi się, że nie mam stulejki ale nigdy nie ściągnełem skórki. Bardzo się boję, że pozniej się nie schowa co mi radzicie tak raz naciągnełem, że była już w najszerszym miejscu, ale nie dociągłem jej do końca a poszła by gładko dodam, że mam 15 lat i boję się, że jak ściągnę będzie bardzo boleć i się nie schowa. Jakie mogą być pierwsze odczucia jak żołądź poraz pierwszy się odsłoni ? Gdzie to zrobić pierwszy raz ? W wannie z cieplutką wodą ? Dodam jeszcze ze jak dotykam żołądź boli mnie i sie martwię :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość olo
bie ma żadnych odczuc. Po prostu zsuwa sie i tyle. MOżesz spróbowac w tej gorącej wodzie. To ze jak dotykasz to boli to raczej jest normalne. Żoładz schowana jesy pod napletkiem i dlatego jest mocno wrażliwa na bodzce zewnetrzne takie jak dotyk. Ja napletek bedzie sie zsuwał to po pwenym czasie żoładz przestanie byc taka wrażliwa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość POLONEZ
masturbacja w przyszłości może doprowadzić do tego że nie będziesz mógł wywołać erekcji lepiej się nie masturbuj i idź do specjalisty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość X
Cześć mam 13 lat . i mam stulejkę . czy jak ssunę napletek dokońca to pozniej ssunie się spowrotem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Problem z sk
Witam Mam 15 lat i w stanie spoczynku spokojnie zsuwam skórę z źołedzia . Gozej w stanie erekcji . Nw czym to jest spowodowane . Czy będę musiał mieć przycinanie wedzidelko ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Problem z penisem
Witam Mam 15 lat i w stanie spoczynku spokojnie zsuwam skórę z źołedzia . Gozej w stanie erekcji . Nw czym to jest spowodowane . Czy będę musiał mieć przycinanie wedzidelko ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość igor
Po prostu wez mydlo na penisa zacznij naciągać i wyjdzie ci za 1/2 mies , ja tez się dziś o tym dowiedzialem bo sam mam stulejkę . Ale serio to pomaga . Powodzenia &#128522*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Eryk
Witam mam chyba stulejke bo nie moge sciągnąc skóry z penisa , gdy naciągam to jest mała dziura w której znajduje sie penis , nie wiem czy to stulejka i (tam gdzie leci mocz ) czyli takie ujscie to mam czerwone kawałek obok tego Da sie to wyleczyć samemu ? Mam 13 lat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jacek
Witajcie, mam 16 lat i mam problem z penisem. W stanie spoczynku jak próbuje ściągnąć naskórek z żołędzia, zauważam kawałek naskórka przyklejony do żołędzia, przez co nie mogę ściągnąć do końca. Dodam jeszcze, że w stanie spoczynku mój penis ma 7 cm i ma bardzo mały obwód. Przy erekcji wgl nie mogę ściągnąć naskórka. Co robić z tym kawałkiem przyklejonym? Do specjalisty czy przez parę miesięcy z większym zaangażowaniem starać się ściągać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość leczeniedomowe
Polecam leczyć się tylko i wyłącznie domowymi sposobami, które naprawdę przynoszą efekt, żadne leki nie zdziałają tak wielkiej poprawy jak stosowanie odpowiednich metod w domu. Tu macie linki do poradnika jak wyleczyć stulejkę samemu w domu: http://leczeniedomowe.pl/zlapales-syfa-mamy-na-to-porady/ leczeniedomowe.pl/zlapales-syfa-mamy-na-to-porady

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marcin
A ja polecam zajrzeć tutaj: http://wiemjak.eu/?p=7 Przedstawiono tu porady jak samemu w domu wyleczyć stulejkę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Johnny
Witam. Ja sam wyleczyłem stulejkę ćwiczeniami. Dziś już wszystko gra. Trochę czasu na to poświęciłem, ale obyło się bez szpitali. Gdybyś chciał o coś zapytać to pisz po prostu na maila johnny15025@gmail.com pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość czajo
Witam. Proszę nie czytać wiadomości typu stulejkę trzeba usunąć chirurgicznie. Ja miałem stulejkę mocną.Umówiłem się na wizytę u specjalisty.Czas oczekiwania trzy tygodnie.Oczywiście skierowanie od lekarza rodzinnego.Lekarz rodzinny zaleci mi ćwiczenia.Dodał *przecież to tylko skóra*.Na początku nie moglem ściągnąć napletka poniżej 5 mm.Po tygodniu ćwiczeń napletek zaczął schodzić ale nie do końca.Po 10 dniach wszystko jest już O.K. Na początku nawet nie ukazywała się żołądź.Teraz jest o.k.Trochę jeszcze uwiera ale na szczęście odwołałem wizytę,które miała skończyć się salą chirurgiczną. Mi pomogła ciepła woda i noszenie rajstop.Rajstopy cały czas powoduję ruch narządu.Nie ma co się krępować.Mężczyźni na świecie noszą rajstopy i są takowe produkowane w Polsce.Ponoć taka moda. Ja jako osoba religijna dodatkowo się modliłem.Może kto nie uwierzy ale modlitwa była przełomem ponieważ po godzinie od niej napletek zszedł mi prawie cały. Pozdrawiam i proponuję zapomnieć o okaleczaniu.Lekarze proponują zabiegi bo mają z tego pieniądze.Nie robią tego dla prawdy ale kasy. Nie okaleczajcie się.Proszę zobaczyć jak wygląda obrzezany członek a przejdzie wam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz penis zdjęcia chorób http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mati
Ja na szczęście nie Mam stulejki Ale mam kolegę, który na pewno ma ponieważ wali od niego na kilometr. Jak macie stulejkę proponuje ćwiczenia domowe, najlepiej jak się kompiesz w ciepłej wodzie to wtedy próbój ściągnąć napletek ze żołędzia &#128537* Pozdrawiam!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gość polo
W dniu 13.07.2011 o 15:56, Gość matias napisał:

Spokojnie, ja wyleczyłem się ze stulejki samemu. Codziennie kąpałem się w gorącej wodzie, i w wodzie się masturbowałem. Rób tak przez 7 miesięcy a samo przejdzie

A masturbowales się z odslonietym żołędziem 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.