Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Dieta po laparoskopii woreczka żółciowego


Gość Zofia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... 1/ w internecie jest pełno wskazań co jeść czego nie jeść... ale nigdzie nie można znaleść dokładnego jadłospisu dzień po dniu po operacji.. było by nam o wiele łatwiej.. 2/ po jakim czasie mozna wrócić do pracy po takim zabiegu żeby było bezpiecznie? / handlowiec/ Dziekuje za odpowiedź i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, miałam taki zabieg i w pierwszy dzień po zabiegu laparoskopią miałam dietę płynną - woda, cienka herbata. Następnego dnia dietę zupną a dopiero w 3 dzień pozwolono mi jeść :) był to czerstwy chleb z marmoladą, zupa warzywna :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialam operacje w Angli. Po godz.18 podali mi narkoze. A rano po operacji dostalam na sniadanie kanapke z kurczakiem i kawe. Na pytanie czy mam stosowac jakas diete , powiedziano mi ze moge jesc wszystko. I to by bylo na tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie Pani dietetyczka się pomyliła i w pierwszej dobie po operacji podała mi chleb z wędliną na śniadanie ..zjadłam i żyje........biegali koło mnie jak by się stało coś wielkiego niby obawiali się jakiegoś skrętu kiszek i kazali dużo chodzić ale nic się nie wydarzyło *)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież ten pęcherzyk żółciowy spełnia ważną rolę w organizmie, zanim układ trawienny *nauczy się * funkcjonować bez niego musi minąć trochę czasu...dajcie mu szansę , to nie sztuka przeżyć po zjedzeniu kanapki, sztuką jest żyć bez pęcherzyka i nie zachorować np. na cukrzycę po 15, czy 20 latach...wypisujecie głupoty, a przecież niektórzy wezmą to sobie do serca. Dieta bez pęcherzyka obowiązuje do końca życia. pogadajcie z tymi którym usunięto pęcherzyk dawno , a nie tydzień temu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×