Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Opuchnięta moszna i ból jądra po operacji żylaków powrózka nasiennego


Gość Lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tydzień temu miałem zabieg laparoskopowego usunięcia żylaków powrózka... I w związku z tym mam pytania... Po zabiegu dość mocno boli mnie lewe jądro na którym to miałem usuwane te okropne żylaki... jest ono jakby większe i ogólnie moszna wygląda na taką *opuchniętą* z lewej strony... czy to normalne po takim zabiegu ??? i jeszcze jedno... 6 dni po operacji zdażylo mi się uprawiać już trzy razy seks lecz bez wielkiego wysiłku.... nic tam się nie *zepsuło* że tak powiem...?? błagam pomóżcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.witam, 2 tyg. temu przeszedłem zabieg laparoskopowy usuniecia zylakow powrozka, przed zabiegiem zylaki byly okreslone przez urologa jako ogromne, czy jest szansa ze tak rozciagniete zyly wroca do normy, narazie nie widze zmian dodam jeszcze ze to juz drugi zabieg, po pierwszym bylo bez zmian! 2.bylem juz na kontroli i urolog owiedzial ze opuchlizna to cos normalnego po zabiegu, ale jak dlugo musi sie utrzymywac zeby zaczac sie niepokoic Bardzo prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mija mi 4miesiac od operacji. Miałem żylaki z lewej strony, i ból jest nadal. Nawet gdy próbuje biegania po schodach odczuwam ból. Jądro jest wieksze i opadnięte. Byłem na kontroli miesiac po operacji i niby wszystko gra. Moze mi ktos napisać co jest grane? Kiedy przejdzie? Mam 27 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×