Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Narośla na kościach spowodowane prawdopodobnie chorobą wątroby


Gość Franciszek

Rekomendowane odpowiedzi

Jakis czas pilem alkohol. Na moich palcach, lokciu pojawily sie twarde narosla. Zaczela sie z nich saczyc biala wydzielina. pozniej krew. Miejsca te strasznie bolaly i bola. Trafilem do szpitala, tam zdiagnozowali czesciowo zniszczona watrobe oraz Dme moczanowa. Od tego czasu wogole nie pije alkoholu, stosuje diete. chodze do lekarza specjalisty. Niestety lekarz po wykonaniu wielu badan cofna diagnoze o Dmie moczanowej. Stwierdzil ze wyniki w tej kwesti sa dobre. Robilem wiele badan, nawet pobierano mi wycinek tkanki z narosla. Nic sie nie wyjasnilo. Lekarz przegladal przy mnie wiele ksiażek i nic. Obecnie znow robilem kolejne badania poniewaz bardzo mnie boli w okolicy pluc i nerek, nie moge sprawnie sie poruszac. Z lokcia saczy sie straszna ilosc bialej mazi, krew. Strasznie boli, do tego okolice lokcia sa opuchniete. Zwyrodnienie dloni jest tak duze ze nie scisne ich w piesc, stopy sa tak znieksztalcone i spuchniete ze nie ubiore zadnych butow,jedynie klapki. Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Franciszek

Dzaiekuje.Zrobiłem przeswietlenie pluc, naszczescie sa zdrowe, wybieram sie na przeswietlenie nerek. Lekarz powiedzial mi ze bol moze byc spowodowany nerwowym napieciem miesni. Na nie gojacego sie lokcia dal mi antybiotyk, czekam na efekty. A czy udzieli mi pan/ pani informacji czy w Krakowie badz w jego okolicy znajduje sie taka klinika? Z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×