Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pieczenie w żołądku i zaparcia


Gość Monika

Rekomendowane odpowiedzi

Od 3 miesięcy odwiedzam lekarzy. Najpierw byłam na konsultacji z lekarzem który przepisał mi polprazol, który brałam 2 tygodnie. jednak dolegliwości nie ustąpiają. Praktycznie codziennie czuję uczucie pieczenia i palenia w żołądku, przy wciąganiu brzucha - ból w okolicy jelit ( czasami). Ponad to, dość często czuję specyficzny, rozpierający ból po obu stronach brzucha, sięgający do środkowej części żeber. Miewam zaparcia, stolec oddawany jest nieregularnie, z wysiłkiem, jednak zwykle jest w stanie półpłynnym. Kiedy przestaję odczuwać palenie, odczuwam mdłości i dyskomfort. dodam,żę od 4 tygodni biorę debridat, od 2 famogast (40 mg.), który zapisał mi gastrolog. Stwierdził że to zespół jelita drażliwego, i badanie nie ejst konieczne. Tymczasowo nie stosuję diety, lecz unikam słodyczy. Leki nie spełniają należycie swej roli, dlatego zaczynam się poważnie martwić. Obecnie mam 17 lat, ważę 47 kg., przy159 cm. wzrostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że aby prawidłowo zdiagnozować Pani chorobę na początku trzeba by wykonać gastroskopię i USG jamy brzusznej. Proszę ponownie udać się do gastroenterologa i przedstawić mu fakt nieskuteczności stosowanych leków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×