Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nie mogę zdjąć napletka


Gość Karol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 15 lat i nie moge zdjąc napletka. Boje sie z tym isc do lekarza i wstydzę sie powiedziec rodzicą. Gdyby proboje go zdjąc to zatrzymuje sie on w tej samej częsci co zawsze. Co mam robic? Nie chce isc z tym do lekarza, boje sie o tym powiedziec rodzicom. Czy są na to jakies sposoby? Trochę też się tego boje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieci macie *stulejkę* to zwyczajna przypadłość. Powiedzcie rodzicom jak najszybciej, po co się męczyć. To nic wstydliwego!!! Trzeba iść do lekarza, ale to nie jest nic groźnego a już tym bardziej zagrażającego życiu. Po co macie się tym zamartwiać i na siłę próbować coś kombinować i narażać się na ból. Zabieg usunięcia napletka jest bardzo prosty. Nie ma powikłań, a Wasze przyszłe życie erotyczne będzie o wiele bogatsze niż chłopców z napletkami:) Głowa do góry i trochę MESKIEJ odwagi! Rodzice będą wiedzieli o co chodzi i Wam pomogą i pocieszą! Zapewniam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc,bo nie wiem czy mam się czym martwić. Mam 14 lat i napletek we wzwodzie odsłania tylko połowę żołędzia (oczywiście mogę go zsunąć za żołądź ręcznie) Oznacza to chyba nadmiar skórki,ponieważ inni mają normalnie a u mnie tej skóry jest więcej od żołędzią. Czy coś ze mną nie tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Bylem przekonany ze mam stulejkę wczoraj spotkałem się z lekarzem który ściągnął napletek tak do polowy żołędzia nie powiem nie obyło się bez bólu i powiedział abym tak robił przez 6 miesięcy dodatkowo przypisał mi maść. Tak wiec próbuje pod prysznicem ściągać napletek lecz mam jakąś blokadę i porostu nie potrafię go ściągnąć zawsze widzę jedynie czubek żołędzia wiec proszę o jakieś rady może ktoś miał podobny problem z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adrian :D

Hehe * d ja mam 14 lat i też mam taki problemik, że mi do połowy schodzi skórka z grzybka i dalej nei chce. Nie martwie się tym *p po prostu nie mysle o tym i zostawiam to tak jak jest i kit z tym... najwyzej po 18 sam pojde do lekarza lub mam w planach wgl. sie nie żenic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonim

Siemka ja mam podobny problem tylko ze mi wogole nie chce zejsc mam juz 17 lat i jakos zyje po 18 sam pojde do lekarza tak ze nawet rodzice sie nie dowiedza, wstydze sie im powiedziec :] Nie martwcie sie nic mi sie do tej pory nie stało aha i Moja dziewczyna narazie nie chce tego robic wiec problemu nie mam :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian

Ja mam problem bo nie mogę naplatka (napletka) ściągnąć, grzybka widzę tylko czubek. Ostatnio członek mnie bolał, a dziś rano jest normalnie chyba go przeziębiłem *D Idę z mamą do lekarza by upewnić się, że wszystko w porządku. MÓWCIE W TYCH SPRAWACH MAMIE LUB TACIE JAK WOLICIE . Ja powiedziałem mamie bo tata jest w rozwodzie z mamą */ Może ktoś z tego skorzysta *)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam problem ze skórką na penisie nie chcę zejści nawet jak stoi to nie chcę zejsci mam 14lat na czubku penisa widzę małą dziurkę. Próbowałem zdjąci ale nie mogłem bo bolało. Nie wiem jak mam mamie o tym powiedzieć. Proszę o pomoc co zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem ze stulejka... jak kazdy tu, nie bede owilaj w bawelne o swoich bolach i problemach. chcial bym zeby to przeczytal jakis lekarz dokladnie chiurg i moge powiedziec ze marze o rozwiazaniu tego problemu bo mam tego juz serdecznie dosyc, nie mam mozliwosci pojscia do lekarza, nie ze sie boje czy wstydze czy tez inne wymowki. moj penis wyglada juz tragicznie a o skorce nawet nie wspomne a co pod nia to juz wcale..... czy moze mi ktos opisac jak wyglada obrzezanie? czy moge wykonac je sam w domowych warunkach? prosze o odpowiedz jak to zrobic gdzie i jak obciac i czy trzeba to szyc? dzieki za odpowiedz (zaplace specjaliscie w Euro)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich ja mam podobny problem jak wasz... ja mam problem z tym ze wogole nie moge zdjac napletka kiedy biore czlonka w reke i schodze w dol z skora to dochodzi do polowy i jak dalej chcem to czujke straszny bol ... mam 14 lat i mam juz tak od 14 lat *d nie moge nic z tym zrobic a wychowuje sie w osrodku wychowawczym i i co teraz * / ? mamcie nie powiem tacie nie powiem babci nie powiem kotu nie powiem nikomu nie moge powiedziec a jak powiem wychowawcy to dopiero bedzie ze mnie pompa w osrodku ... mam za krotkie wedzidelko jak nie wiecie co to jest to jest taka l*linka * *d i nie mozna tego zdjac dalej... nie mma pojecia co robic prosze tutaj pisac dzieki z gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam i mam 13 lat i co z tego mojej dziewczynie to powiedziałem i to zakceptowała wiec nie mam się czym martwić powiem rodzicom pojedziemy do lekarza bedzie operacja i penis bedzie jak ulał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×