Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Problemy z napletkiem


Gość Problem:(:(

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym, aby mój przypadek był rozpatrzony osobiście. Mam 14,5lat. Podczas wzwodu czytałem, że napletek powinien się sam sciągać, aby było widać żąłądź. Natomiast mi się nie ściąga.. Próbuje sam sobie go sciągnąć - udaje mi się z trudem, ale po chwili gdy puszczę to napletek znów się naciąga na żąłądź. Podczas gdy nie mam wzwodu, gdy naciągam napletek - naciąga mi się łatwo ale sam się zsuwa.. Nie wiem czy są to objawy jakiejś choroby. Moj penis podczas wzwodu osiąga długość 10-11cm i obwód wynosi: 9cm. Nie wiem czy rozwijam sie prawidlowo. Prosze o szybka odpowiedz! PS. Z rodzicami obawiam sie rozmawiac, wstydze sie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze rozumiem, podczas wzwodu napletek nie chce się odciągnąć a normalnie nie chce się nasunąć. Przyczyną może być zbyt krótkie wędzidełko. W takiej sytuacji musisz udać się do lekarza, który wydłuży je chirurgicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 19 latek

Witam a ja Mam Inny Problem....i nie wiem co z Tym zrobić... natomiast kiedyś Mi Wyszły jakies Chrostki na Napletku i Po jakims Czasie znikło i Było wszytsko Dobrze I Po roku.. Znowu mnie to Dopadło... I Rowniez Znikło ale Pozostał Bol Przy naciąganiu Skory... Bardzo szczypie Nigdy tego nie miałem... utrzymuj sie To od 3 Dni i to wygląda tak jak by Napletek Był za Duzy... I naciągnać Sie Da za kazdym razem Tylko Ten Ból:(...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość problem */

witam, mam taki problem : skóra zsuwa mi się z napletka swobodnie, lecz nie zsuwa się automatycznie podczas wzwodu, czy bedzię to stanowiło problem podczas stosunku z kobietą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo :) Ale czytałem że trzeba z tym iść do urologa on to chyba przedłuży albo usunie.. Tak będzie to stanowiło problem ponieważ nie założysz prezerwatywy dobrze z powodu za krótkiego więzidełka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem ale troche inny normalnie mi zchodzi skora z napleta ale zato hmm jakby to powiedziec duł zołędzia mam lekko podpuchnity cały czas i mnie uwiera jak sie tam dotykam */ pytanko mam ktos wie oco tu kaman :*?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc potrzebuje pomocy jak naciagne napletek to pojednej stronie dochodzi do zaczrwienionego penisa a z drugiej strony nie dochodzi do tego miejsca zauwazylem tez ze z mnie wiecej srodka penisa wychodzi chudziutka linka ktura trzyma ta jedna storne odpiszcie prosze potrzebuje pomocy !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje. Wiesz co spróbuj go ściągać ale tak podczas kąpieli. Jak będziesz tak próbował po trochu coraz dalej aż w końcu cały napletek ściągniesz to będzie ok. Ale musisz go ściągać później jak Ci się uda to dalej tak rób. Później przy zwodzie sam będzie Ci schodził:)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mikołaj 15l

Witam! mam tak problem z napletkiem nie ściąga się do końca */ a gdy z bólem sam go ściągnę (podczas wzwodu) zaczyna mnie on uciskać i zaczyna się czerwienić */ mam też inny problem... żąłądź i napletek jest tak jak by *zespolony* takim jaką jakby żyłą. Czy muszę iść z tym do lekarza czy mogę się wyleczyć z tego jakoś sam? Ps: Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć jestem Bartek mam 13 lat mam taki problem z napletkiem. To tak wszystko jest dobrze ze ściąganiem, ale on nie chce zostać na żołędziu. Proszę o szybką odpowiedź bo jest to dla mnie bardzo ważne. :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×