Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Męczący i dokuczliw ból jądra


Gość Przemek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem,boli mnie lewe jądro od jakiegos czasu nie jest to taki ból,że nie moge wytrzymać,ale nie oszukujac jest bardzo meczący i dokuczliwy!!! Kiedyś brałem sterydy,więc podejrzewam,że to bedzie wina suplementów :( co to może być i czy jest to groźne??? Z góry bardzo dziękuje!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedz!!!jestem mlodym chlopakiem i wiem o tym, ze robilem glupie rzeczy...Tak jak mowisz udam sie jak najszybciej do lekarza i sie przebadam!!Chcialem sie tylko spytac skoro mam okazje,czy dlugie jest leczenie???Poniewaz wogole nie mialem z takim czyms do czynienia i moi koledzy rowniez...Z gory Bardzo Dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AK200929

Chiałbym się dowiedzieć od 2 lat boli mnie dół lewego jadra i coś mi sie tam pod nim zbiera. Na samym początku miałem zapalenie lewego jądra, było powiększone i bardzo bolało. Byłem na ostrym dyżurze dostałem antybiotyki i zapalenie minęło. Od tego czasu cały czas mam problem z tym lewym jądrem mam uczucie jak by mi sie tam coś po dnim zbierało, czasem mi puchnie i się przekrzywia jak jest tego za dużo, w nasieniu mam takie jak by malutkie grudki galaretowate. Jeden z urologów powiedział mi że to zapalenie kanalików dawał mi kilka antybiotyków ale niestety nie pomagało mi to, co to może być i co z tym zrobić, bardzo był bym wdzięczny za pomoc bo meczę się już z tym tyle czasu i nie wiem co robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm..dzisiaj na wf zaczęło mnie boleć lewe jadro a podczas ruchu podbrzusze. Ból jest dokuczliwy. Jak leżę nie boli ale jak zacznę chodzić ból jest nie do zniesienia. Jak dotknę jądra lekko boli. Mam 15 lat i boli juz mnie tak od paru godzin. Co jest przyczyną i czy to może szybko przejść ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×