Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ukłucia i dyskomfort w odbycie


Gość grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

Hey.mam 20 lat i gram w piłke. ok 4 mies temu mialem kolnoskopie bo na moim stolcu byla mala kropka krwi czerwonej.w badaniu uwidoczniono jedynie małe blizenki prawdopodobnie po wczesniejszych peknieciach.niekiedy pojawiało sie takie dziwne ukłucie tak jakby w odbycie ale zaraz przechodziło a teraz to wogole tego nie odczówam.mowiłem o tym lekazowi a on powiedział ze to od tych blizenek.potem jeszcze raz zauwazyłem kropke krwi i tez o tym powiedziałem i dostałem odpowiedz ze to znowusz pekla sluzowka.tylko ze w tym problem ze od ok 6 dni odczuwam jakbym cos miał w odbycie i to jakos strasznie przeszkadza mi.jak biegam to tego nie odczówam tak samo jakbym lekko rozchylił posladki.dodam ze nic mnie chyba nieboli po za niekiedy kregosłupem.niezauwazam krwi ani sluzu.nic mnie nie swedzi.stolce nie so ołówkowate ale własnie niewiem czy czasami nie sa cieksze albo mi sie zdaje.ich konsystencja jest niekiedy rózna.zazwyczaj pierwsza czesc jest twardsza a 2 mieksza albo na odwrót.chcem własnie sie dowiedziec skad to uczucie.czy to moze byc jakis rak? bo objawy podobne.i co z tym zrobic?poprosze o szybka odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×