Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guzek ruchomy w dołku nad pośladkami


Gość jola

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Od kilku lat mam guzka wielkości 1,5 cm w okolicy krzyżowej, a dokładnie w tzw.dołku nad pośladkami.Jest on ruchomy(tj. przesuwa się pod skórą), wydaje mi się z perspektywy czasu że urósł, a niedawno obok pojawił się następny.Sam w sobie nie boli ale przy dłuższym siedzeniu lub staniu zaczyna ciągnąc mnie ta cała strona biodra i noga też boli. Chciałabym wiedzieć czy takie guzki należy konsultować z lekarzem, czy tylko obserwować,a jeśli obserwować,co powinno wzbudzić niepokój, I czy usuwa się je z tak dziwnych miejsc jak ten dołek w kości biodrowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pinakolada

Ja wyczuwam też jakieś zgrubienia w obu dołkach, tak jakby dość symetrycznie, ale jeden większy. Nie są to jakieś równe guzki ale też się ruszają przy dotyku. Od wielu lat mam problemy z kręgosłupem, podobne do Twoich ale jakoś nikt nigdy nie zwracał uwagi na te moję dołki. Wybieram się do lekarza i myślę że to najlepsze wyjście w takiej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Olalalala
W dniu 15.12.2009 o 08:15, Gość pinakolada napisał:

Ja wyczuwam też jakieś zgrubienia w obu dołkach, tak jakby dość symetrycznie, ale jeden większy. Nie są to jakieś równe guzki ale też się ruszają przy dotyku. Od wielu lat mam problemy z kręgosłupem, podobne do Twoich ale jakoś nikt nigdy nie zwracał uwagi na te moję dołki. Wybieram się do lekarza i myślę że to najlepsze wyjście w takiej sytuacji.

Pinakolada,to juz jakis czas temu bylo, ale czy masz jakies odpowiedzi?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×