Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Coś twardego pod brodawką sutka


Gość Wojtek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Konmiczny Janek

Mam 15lat i Też to mam i jest to troszkę dziwne a mianowicie kiedy trzepie kite to na drugi dzień wydaje mi się że ten sutek jest większy :/ a jeśli masz coś do trzepania kity to każdy zdrowy chłopak to robi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość papapajaja

witam panów :D ogolnie jak mialem lat 15 tez mialem taka *gulkę* na lewym sutku. Powiedzialem to mamie wiec postanowilismy pojsc do miejskiej przychodni. Tam jakis niedouczony cymbal dal mi skierowanie na wyciecie tego. Potem poszlismy do (prywatnego) Medicovera i tam ziomus powiedzial ze mam jesc mniej bialka i jakichs sztucznych jajek i kurczaka zwlaszcza w KFC, no i rzeczywiscie zaprzestalem i po ponad polowie roku samo zeszlo. Teraz mam lat 17 i znowu to mam tym razem na prawym tylko ze wieksze i bardziej boli ale mam nadzieje ze przejdzie tylko ze trudno troche nie jesc w KFC *D pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! ja mam takie 2 kulki pod sutkami i czy sie o coś opre albo coś to boli */ a matka powiedziała że to od okresu dojrzewania jest */ mam 14lat i dość długo to coś .. Ale na obu sutkach .. Byłem w szpitalu na serducho i teraz na suty pojadę .. No to będę znany wśród pigół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 12 lat i też to mam i to na obu sutkach.Jak mocniej dotknę lub przycisnę to boli i czuje że tam są jakieś gule.Jak mnie zaczęły boleć to nie czułem tych gulek być może one się powiększają ale ja tam nie wiem.Myślę że to dojrzewanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 13 lat i też mam takie coś, twarde pod sutkiem, jakby kulki jakieś pod obydwoma sutkami xDD Wydaje mi się, że to od dojrzewania, miałem to wcześniej ale po jakimś czasie znikło, teraz znowu to jest i jak to dotykam silniej to mnie boli ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość el korkociag

ZSluchajcie Ja radzil bym wam isc do lekarza z tym bo jednego pisze ze boli a innego ze nie.......a &#8541*% z tych podanych to morze byc nowotwor ..a do lekarza lepiej isc niz pozniej byc kaleka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez coś takiego mam prawie od roku a mam 13 lat odczuwam przez to dyskomfort a jak dotykam mocniej to boli około pół roju temu czytałem o tym i tam pisało że może to być rak piersi boję się że to może być jakiś nowotwór , wstydzę się komuś o tym mówić bo wprawdzie nikt oprócz mnie i już was nikt nie wie , chciałbym o tym komuś powiedzieć i pójść z tym do lekarza ale przy mamie się wstydzę a z tata mam słabe relacje może mi pomożecie *)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KoKOSOWY14

Mam 14 lat i mam to samo.To cos zwane jest ginekomastią,najczesciej jest to u chłopcow w wieku 12-16 moze 18 lat poczytajcie sobie o tym.Związane jest to z dojrzewaniem własnie najczesciej u chłopcow .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kacper xDD

Cześć mam 12 lat i też to mam nie martwcie się tak bardzo bo to tylko wiek dojrzewania od 12-18 lat może większy.Jest to zwane powiększenie gruczołu na sutku to się najczęściej zdarza i u chłopców.Ale lepiej iść z tym do lekarz lub profesjonalista bo to morze być rak sutka.Ale najczęściej jest to dojrzewanie trwa to ok. 2-3mies. a jak nie znika to idzcie lepiej z tym do doktora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam prawie 14 lat i tez mam coś takiego pod lewym sutkiem. Pewnego razu (marzec 2013r) wybrałem się na boisko z kolegami pograć w gałę. Było dosyć gorąco wiec zdjąłem koszulke i grałem bez niej. Wtedy to strzeliłem bramkę XD. Strzeliłem ja z PIERSI-sutkiem. Wtedy zaczęło mnie to trochę szczypać. Teraz po 3 miesiącach mam właśnie kulkę pod tym sutkiem. Nie wiem czy to od tego ale podejrzewam że to okres dojrzewania. Mam nadzieję że szybko zniknie. Jak sie tego wstydzicie na w-f to po prostu powiedzcie ze to OKRES DOJRZEWANIA. Trochę {uspokojijeście} mnie tym że wy też to macie. Ufff...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie to pojawiło tak tydzień temu , tak zobaczyłem wiec zaczełem sciskac , potym sciskaniu zaczeło bardzo bolec jak dotykałem , Mama mi powiedziała zebym nie sciskał bo raka dostane , ale po tym co tu czytam widze ze to chyba przez te dorastanie ( tak dzien przed tym zaczełem dostawac włosy pod pachami itd... ) aha i 13 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×