Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Usuwanie krwiaka podudzia


Gość Grzechu.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dużego krwiaka na całej łydce o grubości 2 cm i złogi włóknika. Krwiak ma już pięć tygodni. Jak usuwa się takie rzeczy? Słyszałem, że wystarczy zrobić niewielkie nacięcie i założyć sączek. Jutro bądź pojutrze mam zabieg i dlatego proszę o szybką odpowiedź. Czy jest się czego bać :)?. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry mam pytanie jak ta odpowiedź na zadane pytanie ma się do tej odpowiedzi ? http://forum.echirurgia.pl/temat10862.htm Mam krwiaka i nie wiem co robić jeden specjalista mówi robić zabieg a kolejny że się wchłonie co robić ? Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krwiak powstał w wyniku urazu 03-01-2010 a jego opis usg to: Pasma krwawej imbibicji wzdłuż zewnętrznego brzuśca mięśnia brzuchatego łydki prawej z śródmięśniowym krwiakiem o wymiarach 27x19x18mm w miejscu największej bolesności. Proszę o pilną odpowiedź dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź jeszcze jedno pytanie bo sinieje i puchnie mi kostka w uszkodzonej nodze szczególnie od strony wewnętrznej.Kolor zielony okolice kostki u stopy 6cm na 4cm czy wszystko jest ok?przypomnę że uraz dotyczył tylko łydki i to w górnych jego partiach. Jeszcze raz dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Małgosia

Witam,mam 3 krwiaki na łydce powstałe 2.10.2009,podczas wypadku na motorze. Od tamtej pory stosowałam różne maści oraz miałam 2 miesięczne masaże,jednak krwiaki są nadal widoczne i duże. Proszę o pomoc jak można się ich pozbyć lub uczynić je mniej widocznymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dominika

hej, w wakacje miałam uraz nogi na piszczeli i generalnie zlałam temat i dopiero teraz w pt mam wizytę u lekarza.mam kilka krwiaków i napuchniętą nogę w tym miejscu, krwiaki fioletowo sine.uraz był 7 miesięcy temu.ktoś wie jak się tego pozbyć?pozdrawiam:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam krwiaka wielkości dłoni na udzie (wypadek w sklepie), miałam robione pięć punkcji, niestety to nie pomogło. teraz mam nacięcie i założony sączyk, który lekko się wysunął. Czy będę musiała przechodzić jeszcze jedno wyciskanie krwiaka? Lekarz niby dał znieczulenie, ale ono w ogóle nie chwyciło. Jutro mam wizytę i szczerze boje się jeszcze raz przez to przechodzić. Będę błagać o krótką narkozę, ale myślę,że lekarz mnie wyśmieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×